• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mobilya Firmaları. En Yakın Mobilya Firmaları | Birmilyonnokta

Mobilya firmaların listesi. Bu sayfada Mobilya firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Mobilya Firmaları

Koltuk Döşeme Ankara 0533 763 53 06

Koltuk Döşeme


Koltuk Döşeme Ankara olarak Altındağ  da hizmet vermekte olup ankara koltuk döş

Mobilay Dizayn

Koltuk Döşeme


En kaliteli mobilyaları sizlerle buluşturan deneyimli firmamız Mobilay Dizayn birmilyonnokta.com si

Sandalyechi

Mobilya


Mobilya sektöründe hizmet veren Sandalyechi, www.birmilyonnokta.com üyelerinden biri

Gamer Oyuncu Koltukları

Mobilya


Gamer Oyuncu Koltukları Etik değerlerinden bir an olsun ödün vermeyen hizmetlerimiz iş g&

Cevher Mobilya Dekorasyon

Ahşap Dekorasyon


Cevher Mobilya Dekorasyon olarak Kayseride mobilya imalatı ,mobilya tasarımı,mobilya dekorasyo

Suit Home

Mobilya


Kaliteyi ve şıklığı evinize getiren Suit Home birmilyonnokta.com üyesidir. Sizler için

Bayraca Mobilya

Mobilya


Şanlıurfa’da mobilya sektöründe hizmet veren Bayraca Mobilya isimli firmamız s

Kırımoğlu Zemin Dünyası

Mobilya


Dekorasyon oldukça geniş kapsamlı bir yapıyı içermektedir. Bir yaşam alanının pek &cc

Bambi Yatak Altınoluk Özden Mobilya

Mobilya


Balıkesir Edremit’te birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olan Bambi Yatak Altı

Eymen Mobilya

Koltuk Döşeme


EYMEN MOBİLYA OLARAK ; MOBİLYA SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE SÜREKLİ KENDİMİZİ YENİLEYER

Zirve Mobilya

Mobilya


Zirve Mobilya Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Zirve Mobilya ailesi temelde gü

Ömer Ticaret Zeytinburnu

Mobilya


İstanbul mobilya mağazalarının kuaför ve berber alanında hizmet verenlerin vazgeçilmez

Tuğra Home

Koltuk Döşeme


Tuğra home olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyarız.

Erz Aytaç Mobilya Dekorasyon

Mobilya


  Sektörümüz ülkemizde oldukça önem verilen ve üretimi ol

Tokuştepe Mobilya

Mobilya


Ankara mobilya sektörünün en başarılı ve en kaliteli firması olarak ara vermeden hiz

Cns Mobilya

Koltuk Döşeme


Cns Mobilya   Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşt

Yavuz Mobilya

Koltuk Döşeme


Düzce içerisinde koltuk döşeme firması olarak işimizi sürdürdüğ&uum

Missonim Mobilya ( Çorum Mobilya İmalat Firması )

Mobilya


Birmilyonnokta.com ailesine yeni üye olan Missonim Mobilya isimli firmamız, kaliteli ve gü

Eylül Mobilya Halı Perde

Mobilya


Evinize şıklık ve konfor getiriyoruz. Afyonkarahisar mobilya sektöründe yaptığımız &ccedi

Sofuoğlu Koltuk ve Kanepe Imalati

Koltuk Döşeme


12 yıldır bu sektör de uzman ekibimizle birlkte sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. 

Trend Yapı Ahşap

Dekorasyon


Erzurum dekorasyon sektörünün en sevilen ve en çok tercih edilen firmalarında

Karadaş Mobilya

Mobilya


Karadaş Mobilya Mobilya tasarım merkezi olarak Şanlıurfa Merkez de hizmet vermekteyiz. Bir vizyon s

Enbal Koltuk

Koltuk Döşeme


İstanbul koltuk döşeme sektöründe biz Enbal Koltuk olarak bulunuyoruz. Kendi imalatı

Bhc Dekorasyon

Mobilya


Burdur mobilya sektöründe kaliteli işçiliğimizle nam salmış firmamız hizmetlerini

Vahab Halı Mobilya

Koltuk Döşeme


Vahab Halı Mobilya firması olarak birinci misyonumuz sürekli olarak kendimizi yenileyerek m&uu

Gökak Masa & Sandalye Gezegeni

Mobilya


Başkentimiz Ankara’da Gökak Masa ve Sandalye Gezegeni olarak siz değerli müşteriler


Her zevke ve bütçeye uygun mobilya imalatı

  Mobilyalar insan hayatında çok önemli bir yere sahip olan eşyalar arasında bulunur. Ev ve işyerlerinde bulunan mobilya ürünleri birçok farklı fonksiyona sahip olarak kullanılabilirler. Bu fonksiyonlar arasında mobilyaların oturma grubu olarak kullanılması, yemek masası, dolap, TV ünitesi, sandalye, sehpa, mutfak dolabı, gardırop, karyola, tuvalet masası, komodin, şifonyer, vestiyer ve banyo dolabı gibi alternatif kullanım alanları bulunmaktadır. Özellikle ev mobilyası olarak kullanımlarında ev hanımları tarafından birçok farklı şekillerde tasarımları talep edilebildiği için farklı mobilya tasarım firmaları tarafından da farklı tasarımlarla mobilya üretimleri yapılabilir. Bu noktada ihtiyaç duyulan tasarımların ortaya konulması için firmalar tarafından uzman tasarım personelleri çalıştırılır. Bu personeller tarafından müşteriler ile görüşme yapılarak müşterilerin mobilya hakkındaki fikirleri alınır ve istenilen ölçüler sağlandıktan sonra gereken tasarımlar ortaya koyulur. Müşteriler tarafından kontrol edilen tasarımlar onay aldıktan sonra mobilya imalatcısı firmalar tarafından talep edilen mobilyaların üretimleri gerçekleştirilir. Üretilen mobilyalar kullanım alanlarında montajları gerçekleştirildikten sonra tamamen hazır hale gelirler.

  Mobilya üreticiliği noktasında hizmet veren mobilya firmaları ahşap, metal, cam ve plastik malzemelerin birleşimleri üzerinden farklı tarzlarda kullanım alanlarında mobilyalar üretebilmektedir. Genel olarak ev veya işyerlerinde kullanılan mobilyaların üretiminde en çok tercih edilen malzemeler ahşap malzemeler olmaktadır. Ofis mobilyalarının üretimi sırasında kullanılan yüksek kalitedeki ahşap malzemeler ürünlerde şık bir görünüm sağlamakla birlikte uzun ömürlü kullanım imkanı da sağlamaktadır. Kullanılan farklı ahşap malzemeler arasında çam, ladin,kavak ve ceviz gibi birçok orman ürünü bulunurken bu ahşap ürünlerinin temini yerli veya ithal olarak mobilyacılar tarafından özel olarak gerçekleştirilir. Mobilya üretiminde kullanılan tüm bu ahşap malzemeler farklı derecelerde sağlamlık oluştururken mobilyalarda renk farkları ve görüntü farklılıkları da oluştururlar. Ayrıca mobilyaların ayrıntı noktalarında kullanılan veya temel yapılarında kullanılan metal malzemeler ve plastik malzemeler daha pratik çözümler elde edilmesi ve tamamlayıcı işlemler gerçekleştirilmesi için kullanılırlar. Ayrı olarak evlerde dekoratif amaçla kullanılan birçok mobilyada; banyo ve yatak odası gibi alanlarda kullanılan mobilyalarda cam ve ayna ürünleri de kullanılmaktadır.

  Mobilya ürünlerinin üretilmesi noktasında mobilya tasarım firmaları tarafından müşterilerin bütçelerine uygun olması amacıyla kullanılan malzemeler ve tasarım ücretleri değişik miktarlarda olmaktadır. Bu sayede tüm müşteriler için uygun fiyatlara sahip ve zevklerine uygun olarak mobilya ürünleri temini mümkün olmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan mobilyalarda ortamın büyüklüğüne mimari şekline ve duvar renkleri ile perde renkleri gibi birçok farklı özelliğe bağlı olarak mobilyalar kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Çoğu zaman mobilya ürünleri satın alan müşteriler evlerinde kullanmış oldukları kapı, perde, halı ve duvar boyası rengine dikkat etmek üzere özel üretim olan veya kendileri için en uygun olan mobilya ürünlerini almaya büyük özen gösterirler.

  Tüm sektörler için ofis mobilyası imalatı

  Ofis mobilyaları her sektörde hizmet veren iş yerleri için en önemli ayrıntılar olarak göz önünde bulunmaktadır. Farklı mesleklerde çalışan uzmanların ofislerinde rahat ve ergonomik bir ortam oluşması amacıyla tercih ettikleri mobilya ürünleri çok farklı tasarımlarla talep edilebildiği gibi farklı kalitelerde de istenebilir. Çünkü mobilya ürünleri hem kullanım açısından önemli olduğu gibi hem de ofislerde şıklık ve prestij oluşturduğundan dolayı mühim olmaktadır. Bu noktada mobilya tasarım işlemleri yapılırken ofislerin alan büyüklüğüne ve kullanım türüne dikkat edilerek firmalar tarafından tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Bu tasarımlarda avukatlık ofisi,doktor muayenehanesi,diş doktoru muayenehanesi, müdür odası, veteriner muayenehanesi,mimar ofisi,mühendislik bürosu veya satış ofisleri gibi birçok farklı iş yerinin özelliklerine uygun olarak değişik çizgiler ve kullanım türlerine dikkat edilir. Kimi zaman tek parça olarak ünite üretilebilen ofis mobilyası ürünleri kimi zamansa farklı parçalarla üretilerek de-monte bir kullanım da sunulabilmektedir. Genel olarak ofis mobilyalarında belirli parçalar olan masa, bilgisayar masası, kitaplık, dolap, sehpa, koltuk, sandalye ve vitrin gibi ürünler bulunur.

  Farklı sektörlerde ihtiyaç duydukları mobilyaları temin etmek isteyen müşterilerine hizmet veren bir mobilyacı tüm noktalarda müşterilerin taleplerine önem vererek buna göre hizmet sağlamayı bir amaç haline getirmelidir. Bu nedenle ofis mobilyaları üretiminde kullanılan farklı orman ürünleri sayesinde mobilyaların daha şık ve daha kaliteli olarak üretilebilmeleri mümkün olurken aynı zamanda fiyatlarında da farklılık oluşmaktadır. Örnek olarak ceviz bir mobilya takımı ofiste çok uzun yıllar boyunca kullanım sağlarken aynı zamanda da çok prestijli bir görüntü elde edilmesini mümkün kılar. Prestijli bir ofis de verilen hizmetler tüm firmalar için müşterileri gözünde ciddiyet ve değer oluşturduğundan dolayı hizmetlerinin daha güvenilir olmasını da sağlar. Mobilyalar sadece ofislerde değil birçok işletmede mağazalar ve satış alanlarında da kullanılan ürünler olduğundan dolayı bu noktalarda da alternatif kullanım amaçlarına uygun olarak ahşap mobilya ürünleri üretilebilmektedir. Bu ürünler arasında raf sistemleri, satış bankoları, danışma bankoları ve ürün dolapları ile vitrin sistemleri gibi farklı ürünler bulunmaktadır.

  Özel siparişler ile mobilya imalatı yapılması

  Kimi zaman en veya işyerlerinde kullanılması düşünülen mobilyaların özel olarak tasarlanması müşteriler tarafından talep edilebilir. Bu noktada mobilya tasarım işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla firmalar tarafından tasarım uzmanları ve uzman marangozlar ile profesyonel bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerin yapılmasın da önem verilen noktaların başında mobilyanın kullanılacağı alanın ölçüleri gelmektedir. Çok küçük bir alanda uygun tasarımlarla üretilmiş bir mobilyanın kullanılması sayesinde alan daha büyük gösterilebilirken yine çok büyük bir alanda alana uygun olan bir mobilya sayesinde alanın büyüklüğü daha kullanılabilir bir hale getirilebilir. Bu nedenle mobilya tasarımları yapılırken uzmanlar tarafından alanın ölçüleri alınarak gerekli yüksekliklere ve genişliklere sahip en uygun mobilyalar üretilmesi noktasında özen gösterilir.

  Mobilyaların özel siparişler ile üretilmesi noktasında mobilya imalatcısı firmalar tarafından kullanılan malzemelere de özen gösterilmesi sayesinde siparişlerin istenildiği gibi şık ve sağlam olması sağlanır. Müşteriler tarafından talep edilen mobilyaların gerekli tasarım işlemlerinin yapılması ve daha sonra talep edilen malzemelerle üretilmesi ve kullanım alanında hazır hale getirilmesi işlemleri sonrasında farklı ücretler talep edilmektedir. Kimi zaman çok uygun fiyatlı mobilya ürünleri talep edilirken kimi zaman da çok üst düzeyde olan kaliteli ürünler talep edilebildiğinden dolayı firmalar tarafından tüm mobilya ürünlerinde farklı fiyatlarla imalat gerçekleştirilir.
Devamını Göster