• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Sigorta Acenteleri Firmaları. En Yakın Sigorta Acenteleri Firmaları | Birmilyonnokta

Sigorta Acenteleri firmaların listesi. Bu sayfada Sigorta Acenteleri firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Sigorta Acenteleri Firmaları

Ender Sinan Ufuk Sigorta

Sigorta Finans


Merhaba,TRAFİKKASKOİŞ YERİKONUTDEPREM(DASK)YURT DIŞI SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASIFERDİ KAZAÇepni Mahalle

EVCİM SİGORTA

Sigorta Finans


EVCİM SİGORTA  MÜMİN KARABAŞ 0544 544 44 95 - 0507 041 5080  -  0232 369 64 44

Elit Sigorta

Sigorta Finans


ELİT SİGORTAARAÇ KASKO FİYATLARI,TRAFİK SİGORTASI YAPANLARI,ARAÇ HASAR TESPİTİ,KASKO VE SİGORTA İŞLE

İdeal Sigorta

Sigorta Finans


  Trafik Sİgortası Yaptıran Herkese   ASİSTANS PAKETİ;   - Çekici Hizmetleri

Gebze Efor Sigorta Acenteliği

Sigorta Finans


Gebze Efor Sigorta Acenteliği olarak firmamız Gebze Kocaeli de tapu işleri,yurt dışı sigortası,araba

Hira Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

Sigorta Finans


HİRA SİGORTA VE ARACILIK HİZMETLERİ ; KIRIKKALE İLİNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE KALİTELİ VE

VATAN SİGORTA ARA.HİZ. A.Ş

Sigorta Finans


VATAN SİGORTA ARA.HİZ. A.Ş

Gözdem Sigorta

Sigorta Finans


Erdoğan Usta Trafik Müşavirliği ve Sigorta Acenteliği

Sigorta Finans


Sigorta Trafik takip işlemleri Yangın sigortası - Dask - trafik sigortası - Kasko - zorunlu hekim si

ARSLAN SİGORTA

Sigorta Finans


HEMEN ARAYIN TEKLİF ALIN Uzman sigorta danışmanlarımızdan en uygun teklifi almak için&nb

Cankal Sigorta Acenteliği

Sigorta Finans


Erat Sigorta Aracılık

Sigorta Finans


İnternet Sigortası

Sigorta Finans


Türkiyenin tüm yerlerine internet üzerinden online sigorta teklif hazırlayıp bu tekl

Halil İbrahim Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.şti.

Sigorta Finans


HALİL İBRAHİM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. ; KOVANCILAR ELAZIĞ İLİNDE KALİTELİ VE GÜVENİLİR

Nurdoğan Bayram Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigorta Finans


NURDOĞAN BAYRAM Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize her türlü sigorta işl

Simpaş Sigorta Aracılık Hiz. Lltd. Şti Manavgat Şubesi

Sigorta Finans


18 sigorta şirketinin acentesiyiz;sigorta poliçesi yaptırmak için kapı kapı dolaşmaya son trafik

Kadim Sigorta Aracılık Hizmetleri

Sigorta Finans


KADİM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ YOZGAT AKDAĞMADENİNDE KALİTELİ VE GÜVENİLİR BİR HİZMET VERMEKTEDİR

Levent Sigorta

Sigorta Finans


Faaliyetine Sakarya ilinde 2004 yılında başlayan Levent Sigorta,sigortacılık alanında adeta bir "ris

Özmersin Sigorta

Sigorta Finans


Şirket Genel Müdürü Durdu ÖZMEN, yüksek öğrenimli 28 yıllık Başkomiser emniyet hizmetleri görevini i

SÖKMEN SİGORTA

Sigorta Finans


http://www.sokmensigorta.com/  Sökmen Sigorta  sizlere kaliteli hizmet vermek i&cce

Birnet Sigorta

Sigorta Finans


HAKKINDA;Ülkemizde sigorta sektörüne bundan çok kısa bir süre önce insanların ön yargı ile baktıklar


Hayat Güvencesi İçin Sigorta Yaptırın

İnsanlar hayatları boyunca birçok risk ve istenmeyen durumla karşılaşabilirler. Bu durumlar arasında trafik kazaları, hastalıklar, doğal afetler, yangınlar, su baskınları, maddi kayıplar ve can kayıpları olabilir. Bu tür risklerin tümüne karşı önlem alınması amacıyla ve bu risklerin doğurduğu sonuçların yüklerinden ve masraflarından korunabilmek amacıyla sigortacılar tarafından kişilere özel olarak tedbirler sağlanır. Bu tedbirler kapsamında oluşabilen tüm riskler sonucunda ortaya çıkacak maddi zararların karşılanması noktasında hukuki bir hak elde edilir.

Bu hukuksal hak sayesinde hem kişisel olarak güvenlik sağlanırken hem de milli kaynaklar korunur ve güçlendirilir. Bu sayede kişiler tarafından kredi temininde bir kolaylık sağlanırken sermaye birikimi mümkün olur ve bir tasarruf elde edilir. Bu sektörde hizmet veren kişiler sigortacı olarak adlandırılırlar. Bu hizmet personelleri kişilerin olası farklı risklere karşı belirli teminatlara kanunen sahip olmasını sağlar. Anonim şirketler veya kooperatif şirketler tarafından bu hizmetler kişilere verilir.

Bağımsız kişiler ve kurumlar tarafından sigorta işlemleri yapılması sonrasında sigortacılar aracılığıyla imzalanan sözleşmenin şartlarını ve kapsamlı belirten bir poliçe belgesi temin edilir. Poliçeler kapsamında belirtilen farklı sebepler ve noktalar bulunur. Bu noktalar arasında gösterilebilecek maddeler şu şekildedir.

  • Kişisel veya kurumsal olarak ortada bulunan bir menfaatin korunması ve riskler durumunda zararın karşılanması
  • Hem aracı tarafının hem de müşterinin iyi niyetli bir şekilde yaklaşım göstermesi
  • Can kaybı dışında yapılan tüm işlemlerde tazminata esas olan işlemlerin bulunması
  • Sigorta işlemi yapan kişi müşteri tarafında bulunarak ortaya çıkan durumlarda talep edilen hak ve tazminatların temin edilmesi noktasında hak sahibi durumuna gelerek temin işlemlerinin gerçekleştirmesi
  • Yapılan işleme göre poliçede belirlenmiş şekilde bir hasarın meydana gelmesi sonrası doğan hakların sağlanması


Bu noktada çoğu kişi tarafından bir hizmet olarak farklı şekillerde güvence sağlayan hayat sigortası ürünleri temin edilir. Bu güvence sayesinde ilerleyen yaşlarda sağlık sıkıntıları yaşanması ve can kaybı halinde geride kalan ve sorumlu fertlerin aynı imkanlara sahip olması ve maddi anlamda desteklenmesi mümkün olur. Bu türde sigorta firmaları tarafından yapılabilen işlemler arasında ölüm hali, yaşama hali, karma, grup ve sağlık türünde işlemler gerçekleştirilir.

Bu işlemler kapsamında verilen hizmetlerin türüne bağlı olarak hak edişler ve yapılacak işlemler değişiklik gösterir. Ölüm halinde hak sahibinin ölmesi sonucu bir tazminat ödenmesi durumu ortaya çıkar. Yaşam halindeyse belirli bir süre içerisinde can kaybı yaşanmaması noktasında bir teminat güvencesi oluşturulur. Karma türde olan işlemlerde belirli bir oranda hayatta kalma ve ölüm durumu farklı kapsamlar da birleştirilir. Bu sayede ölüm durumunda varislere, hayatta kalma durumunda müşterinin kendisine teminat bedelleri ödenir. Grup türdeki hizmetlerde ise müşterilerin belli bir sanayi kolunda veya sendikaya bağlı olmaları gerekir. Son olarak sağlık hizmetleri kapsamında kaza durumları dışında kalan bütün hastalıkların tedavisi için ortaya çıkan masraflar firmalar tarafından karşılanır.

Hayat güvencesi sağlayan işlemler dışında bireysel müşteriler tarafından hayatlarında meydana gelebilecek çeşitli risklere karşı maddi kayıpları önlemek amacıyla farklı hizmetler alınabilir. Bu noktada yapılan işlemlerle yangın, kaza,nakliyat, yolculuk,mühendislik,tarım, hukuki koruma, kredi işletme faaliyetleri ve kişisel değerler hakkında güvence elde edebilmek adına zararların temini için sigorta firmaları tarafından farklı hizmetler sağlanmaktadır.

Aracınızın Güvenliği İçin Kasko Yaptırmalısınız

Kişisel veya kurumsal olarak satın alınan araçların kaza, arıza, doğal afet, çalınma veya farklı türlerdeki tehlikelere karşı korunması ve bu sıkıntılar sonucunda oluşan masrafların giderilmesi için farklı güvence işlemleri gerçekleştirilir. Bu güvence işlemlerinden birine kasko adı verilmektedir. Kasko işlemlerinin yapılabilmesi için araç sahiplerinin araçlarını kasko firmaları aracılığıyla güvence altına almaları gerekir.

Araçlarda yapılan kasko işlemlerinin kapsamında herhangi bir motorlu aracın müşterinin iradesi dışında bir riskle karşılaşması gibi durumlarda müşteriye tazminat ödenmesi hizmeti bulunmaktadır. Bu işlem kapsamında verilen hizmetler ile araç sahibi değil araç teminat altına alınır. İşlem kapsamında alınan hizmetler tamamen isteğe bağlı olup hizmetin kapsamı yangın, hırsızlık ve diğer tehlikelere karşı belirli standartlara sahip teminatların sağlanması noktasındadır. Genel olarak Türkiye'de kasko aracılık hizmetleri sağlayan firmalar tarafından verilen hizmetler poliçe de belirtildiği sürece Türkiye sınırları içerisinde geçerliliklerini korurlar. Yurt dışında aynı haklara sahip olabilmesi için farklı ücretlerle hizmet alınması ve bu durumun poliçeye yansıtılması gerekir.

Bu hizmetler dahilindeki poliçelerde işlemlerinin başlangıç günü peşinatın ödendiği günden itibaren başlayıp ödenen hizmet süresi boyunca devam eden bir teminat sağlanır. Müşterilere poliçeler yardımıyla bildirilmiş olan teminat kapsamındaki yangın, çalınma ve kaza gibi risklerin oluşması durumunda müşteriler oluşan hasarlar ile ilgili belgeleri en geç 15 gün içerisinde firmaya bildirmek zorundadır. Bu kapsamda verilen hizmetlerle normal kasko işlemlerinde çarpma yanma ve çalınma gibi sorunlar karşısında teminat bulunur. Muafiyetli kasko işlemlerinde ise bütçe konusunda düşük müşteriler için imkanlar sağlanır. Araç kasko işlemlerinde ise araçta oluşabilecek birtakım risklere karşı finansal güvence sağlanır.

Günümüzde araç kiralama hizmetleri veren firmalar tarafından da özel olarak kiralanan araçlarda kasko işlemleri gerçekleştirilir. Araç kiralama hizmetlerinden faydalanan müşterilerin kiralama firmalarının araçlarda kasko işlemlerini yaptırıp yaptırmadığı kontrol ettirilmelidir. Aksi takdirde kaskosu bulunmayan araçlarla trafiğe çıkılması noktasında oluşabilecek risklerden dolayı hem müşteri hem de kiralayacak firma sorumlu olacaktır. Bu noktada hem kiralanan aracın masrafları hem de kaza gibi durumlarda karşı tarafta bulunan aracın masrafları ayrı birer yükümlülük oluşturacaktır.

Bireysel Veya Kurumsal Noktada Trafik Müşaviri Görevi

Bireysel veya kurumsal olarak müşteriler tarafından araçlarda kasko yaptırılması istenildiğinde bu işlemlerin başka bir kişi aracılığı ile yaptırılması talep edilebilir. Bu talebin gerçekleştirilmesi amacıyla motorlu araçların tescil ettirilmesi işlemlerinde vekaletname yoluyla hizmet veren trafik müşaviri olarak adlandırılan kişiler bulunur. Bu personeller belirtilen işlerin takibini meslek odaları tarafından verilen kart sayesinde yerine getirirler.

Kişisel veya kurumsal olarak sahip olunan motorlu taşıtlar ile ilgili sigorta, muayene, egzoz, emisyon ölçümü, belgeler, kontroller ve cezai işlemlerin karşılanması gibi noktalarda trafik müşaviri personelleri tarafından vekaletname yoluyla hizmetler sağlanır. Bu hizmetlerin sağlanmasında müşterilere kolaylık sunulması amacıyla aracılık hizmetleri sağlayan firmalar bürokratik engelleri aşarak tecrübeli bir şekilde faaliyetler gerçekleştirirler.

Günümüzde özellikle büyükşehirlerde faaliyet gösteren kurumsal firmalar ve ikamet eden bireysel müşteriler için müşavirlik hizmetlerinin alınması araçları konusunda büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Bu sayede birçok işlem için farklı kurumlarda yorulmadan ve zaman kaybetmeden tüm işlemler gerçekleştirilebilir. Bu firmalar tarafından verilen hizmetlerde aracın satın alınmasından uzun yıllar boyunca kullanılmasına kadar olan noktalardaki tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi için destek sağlanır.

Bu işlemler kapsamında aracın devir işlemlerinin yapılması, kasko işlemlerinin yapılması, resmi faaliyetlerin gerçekleştirilmesi gibi hizmetler verilir. Firmalar tarafından bu hizmetlerin verilmesi noktasında belirli paketler sunulabilir veya özellikle belli hizmetler sağlanabilir. Genel olarak kurumsal müşteriler tarafından müşavirlik hizmetleri yıllık paketler halinde alınır ve isteğe bağlı olarak hizmetler daha da uzatılabilir. Verilen hizmetlerin parçalanmış veya paket olarak alınmasına bağlı olarak farklı fiyatlandırmalar oluşturulur.
Devamını Göster