• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Modern Mobilya Tasarımları: Trendler ve Öneriler

Kullandığımız her eşya gibi mobilyalar da zamanla değişimlere uğramaktadır. Her yılın moda mobilyaları belirlenmekte, tasarlanan eşyalara göre ev ve diğer yaşam alanlarında bulunan dekoratif aksesuarlar da onlara uyumlu hale getirilmektedir. Modern mobilyalar, eski mobilyaların ihtişamlı görünüşlerine, altın varaklarına çok uzak bir çizgi sunuyor. Daha soft renklerin kullanıldığı modern mobilyalar daha doğal bir stil oluşturulmasına yardımcı oluyor. Dekorasyon tercihlerimizin ruh halimize yansıdığını unutmayalım. Seveceğiniz ve sizi mutlu edecek renkleri seçmeniz iyi hissettirecektir.

Doğal Mobilyalar Daha Çok Tercih Ediliyor

Günümüz trend mobilyalarını incelediğimizde daha çok ahşap parçaların kullanıldığını görmekteyiz. Ahşap rengine yakın koltuk renk ve desenleri seçilmekte masa ve aksesuarların detayları ona göre belirlenmektedir. Büyük şehirlerde yaşayanların doğaya özlemini yeni trendlerde görebilmekteyiz. Ahşap mobilyalar ile birlikte rattan mobilyaların da revaçta olduğunu söyleyebiliriz. Ahşap tonlarını ve doğal renkleri rattan mobilyalarda da tercih edebiliyorsunuz. Kendi tarzınıza göre dekorasyon yapmak istiyorsanız mobilyalarınızı ve koltuklarınızı istediğiniz renk ve desen ile kaplayabilir aynı zamanda boyayabilirsiniz. Size özel tasarımlarla yaşam alanlarınızda daha keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Vintage ve Mikro Lüks Mobilyalar

  • Ahşap
  • Vintage
  • Mikro Lüks
  • Kıvrımlı Mobilyalar
  • Minimalist Mobilyalar

Yeni moda mobilya seçerken kendinize uygun tarzı seçebileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Özellikle eşya kalabalığından sıkıldıysanız daha az ve ihtiyaç kadar eşya felsefesiyle oluşturulan minimalist ve mikro lüks tarzları deneyebilirsiniz. Günümüzde artık giyim veya mobilya stilleri oluşturulurken belirli bir moda akımına bağımlı kalınmıyor. Daha özgür ve daha doğal yaşam alanları tercih ediliyor. Kalabalık bölgelerde ve küçük evlerde yaşayanlar için ne kadar çok eşya o kadar az alan demek. Bu yüzden konforlu ve kullanışlı mobilyalar tercih edilmektedir.

 Her Özel Gün İçin Pastanelerde Özel Lezzetler

Sevdiklerimizle birlikte özel anlar, özel günler kutlamak onları mutlu

Hazır Yemekler Ne Kadar Sağlıklı Oluyor?

Özellikle modern çağımızın en önemli gıda maddelerinden olan hazır

Madenlerin Geleceği: Nasıl Olacak?

Madenler eski çağlardan beri insan yaşamında büyük bir yere sahip

Makine Öğrenmesinde Kullanılan Temel Kavramlar Nelerdir?

Makine Öğrenme; eyleme geçirilebilir görevleri tahmin etmek için

Türkiye'nin Tekstilde En Çok İhracat Yaptığı Ürünler

Tekstil sektörü Türkiye’nin en köklü alanlarından

Basın Yayın İlkeleri ve Önemi

Basın yayın, dergi, televizyon ve radyo gibi yazılı ya da elektronik basın

Bakım Ve Onarım Hizmetleriyle Uzun Ömürlü Tesisat Sistemleri

Tesisat; binalardaki su, doğalgaz, elektrik, ısıtma, soğutma ve kanalizasyon

Deri Sektörü: Tarihçesi ve Önemi

İnsanlar ilkel zamanlardan beri örtünmek ve eşyalarını koruyabilmek