• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Black Burger

Adres :

Yeni Mahalle Mahallesi Cengiz Sokak No: 1 Küçükçekmece/istanbul İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Seldüz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mselduz@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 879 46 64

Whatsapp 2:

0 (538) 879 46 64

Black Burger işletmemiz İstanbul Küçükçekmece’de hizmet vermekte olup eşsiz lezzetleri ve kaliteli hizmeti ile alanında fark yaratıyor. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyan işletmemiz, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sistemine entegre etmekte, müşterilerinin en modern çözümlere kavuşmalarını sağlamaktadır.

İstanbul fast food sektörüne kurulduğumuz günden bu yana farklı bir soluk getirmiş bulunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çıktığımız yolda %100 oranında başarı elde ederek marka değerimizi yükseltmiş bulunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek en doğru ürünü en doğru zamanda tercihe sunuyoruz. Geniş menü alternatifimizle her bütçeye uygun, her damak tadına hitap eder zenginlikte çeşitler barındırıyoruz.

Uzman kadromuzla faaliyet gösterdiğimiz alanda benzersiz lezzetleri tercihe sunuyoruz. Menülerimizin her birisi ustalarımızın engin tecrübeleri sonucu ortaya çıkmış benzersiz tariflerle hazırlamaktadır. En doğal baharatlar kullanılarak lezzetlerimiz daha üst seviyeye çekilmekte, başka hiçbir yerde tadamayacağınız çeşitler tercihinize sunulmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen işletmemiz bütün ürünlerinde ve nezih ortamında hijyen kurallarına riayet etmekte, insan sağlığını her şeyden öncelik kabul etmektedir. Ürünlerimizin tamamını güvenilir kaynaklardan temin ediyoruz. En kaliteli malzemeleri seçip en doğal halleriyle tedarik, stok, sevkiyat, muhafaza ve hazırlama aşamalarında kontrol ediyoruz. Her bir lezzetimizi günübirlik taptaze hazırlayarak tüketicilerin taptaze lezzetlerimize ulaşmalarını sağlıyoruz. Mekanımızda ağırladığımız gibi alo paket burger, hamburger siparişi ile evlere ve iş yerlerine de lezzetlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR