• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

İstanbul'da Fast Food Firmaları - Fast Food firmaları İstanbul | Birmilyonnokta

İstanbul'da Fast Food ile ilgili firmalarının listesi. İstanbul'da Fast Food Şirketleri

İstanbul 'da Fast Food Firmaları

Hacı Baba Döner

Fast Food


Hacı Baba Döner İstanbul Kağıthane’de hizmet veren ve birmilyonnokta.com üyesi işle

Kardeşler Kokoreç ( Üsküdar Kokoreç Siparişi )

Fast Food


Gıda sektörünün yükselen yıldızlarından biri olan firmamız Kardeşler Kokore&cce

Döner Keyfim

Fast Food


İstanbul fast food sektöründe hizmet veren işletmemiz Döner Keyfim birmilyonnokta.co

Brast Burger

Fast Food


Fast food sektöründe hizmet veren Brast Burger birmilyonnokta.com üyesidir. Sizleri

Ye Bi Kokoreç

Fast Food


Birbirinden lezzetli yemekleriyle herkesin uğrak yeri olan Ye Bi Kokoreç birmilyonnokta.com

Cotton Coffee

Fast Food


Cotton Coffee birmilyonnokta.com üyesi olarak İstanbul fastfood sektöründe müşt

Della Nonna Gelato & Caffe

Fast Food


Della Nonna Gelato & Caffe isimli İstanbul fast food sektöründe hizmet veren firmamız

Dilim Pizza

Fast Food


Dilim Pizza isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak İstanbul’da fast food s

Ringo Kokoreç

Fast Food


Fast food sektöründe son zamanlarda ünlenen Ringo Kokoreç birmilyonnokta.com

Ziyafet Çiğköfte

Fast Food


Ziyafet Çiğköfte ailesi olarak İstanbul’da verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com

Gazi Kokoreç

Fast Food


Fast food alanında müşterilerine hizmet veren Gazi Kokoreç isimli firmamız birmilyonnok

Dürüm Max Zurna Dürüm

Fast Food


Lezzetli ve özel dürümlerimizle sizlerin damak tadına hitap ediyoruz. Mekanımızda si

Ercan Burger Bağcılar

Fast Food


İşletmemiz; İstanbul fast food sektöründe steak burger salonu olarak hizmet vermektedir.

Karaköy Börekçisi

Fast Food


Börek kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Nesillerdir y

Burger Paket

Fast Food


Sandviç, hazırlaması en kolay ve lezzetli yiyecek türlerinden biridir. Bir ekmek ve ter

Elazığlı Çiğköfteci Ahmet Usta

Fast Food


Günümüzde çiğ köfte farklı damak zevklerine hitap etse de herkes tarafın

Mekan Cafe

Fast Food


  • Mekan Cafe
  • 0 (552) 621 49 82
  • İstanbul / Sarıyer

Yaşamak için beslenmeye ihtiyaç duyarız ancak yemek kimi zaman bir zevk halindedir. B

Oses Çiğköfte Esenler

Fast Food


Günümüzde hem karın doyuran hem de hızlı bir hazırlanışa sahip olan çiğkö

Midyeci Mesut Kokoreç

Fast Food


Yalnızca iyi bir damak zevkine sahip olan kişilerin sık sık tercih ettiği kokoreç lezzetine

Sincikli Çiğköfteci Şükrü Usta

Fast Food


Ziyafet Çiğköfte Kadıköy

Fast Food


Türkiye’de köklü bir geçmişe ve çalışmalara imza atmış olan Ziya

Komagene Güllübağlar

Fast Food


Günümüzün favori yiyeceklerinden olan çiğköfteyi hiç bö

Anadolum Çiğköfte

Fast Food


Hayatınızdaki en lezzetli çiğköfteyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Özenle

Alaturka Burger

Fast Food


Katkı maddesi içermeyen lezzetleri ile sektördeki kalitesini kanıtlayan şirketimiz Alat

Çiğköfteci Sait Samandıra

Fast Food


Son yıllarda revaçta olan ülkemizin geleneksel lezzetleri arasındaki çiğköf

Kokoreçci Ömer Usta

Fast Food


İstanbul fast food sektöründe hizmet sunmakta olan firmamız; bölgenin en meşhur kuzu

Komagene Gürpınar

Fast Food


İstanbul fast food sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulan firmamız; Komagene Ç

Pizza Elito

Fast Food


Piyasadaki tatsız pizza yapan işletmelerden sıkılıp yeni bir tat arayan ve gerçek pizza lezz


Fast Food Firmaları ve Daha Fazla Müşteriye Ulaşma Yolları

Fasr Food, dünya genelinde uzun yıllardır var olan bir kullanım ve uygulamadır. Ülkemizde ise son on yıldır yaygınlık kazanmıştır. Daha önceleri tost, hamburger, pizza gibi yiyecekler için kullanılmaktaydı. Bu yiyeceklerin önceden hazır halde bulunmasını ve tüketicinin talebi karşılığında hızlı bir şekilde ısıtılarak, pişirilerek tüketime sunulmasını ifade etmekteydi. Fakat değişen ve gelişen yaşam şartlarına göre fast food uygulamaları da farklılık göstererek genişlemiştir. Anlamı ve içeriği bu gelişmede çeşitli farklılıklara zemin hazırlamış, birçok yiyecek türü fast food kategorisine dâhil edilmiştir. Aslında fast foodun içerdiği anlam tam olarak da son yıllarda gösterdiği gelişmeyle netlik kazanmıştır. Çünkü fast food, zaman tasarruflu bir uygulamadır ve hızlı hazırlanıp hızlı yenmeyi ifade eder. Oysa bu, Türk kültüründe ve beslenme uygulamalarında yüzyıllardır var olan bir uygulamadır. Bu yüzden anlam ve ifade yeni olmakla birlikte içeriğin Türk kültürü ile uyuştuğu rahatlıkla söylenebilir. Örneğin yıllardır sokaklarda, tezgâhlarda satışı yapılan simitler, börekler, nohutlu pilavlar, ekmek arası köfteler, ızgaralar, balıklar aslında birer fast foodtur. Fast food uygulamaları her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Bunun nedeni de günlük hayatın hızlanması, insanların zaman tasarrufuna ihtiyaç duymasıdır. Gerek kamu sektöründe gerekse özel sektörde özellikle çalışanlar için, öğrenciler için fast foodlar birer kurtarıcı olmaktadır. Dar zaman diliminde yemek yiyebilmelerine olanak sağlanmaktadır. Aksi halde öğle aralarının, teneffüslerin süresinin az olmasından dolayı yemek yiyememe durumu söz konusu olabilmektedir. Fast food, bugün ülke geneline yayılmış bir uygulamadır. Aynı zamanda bir sektör haline gelmiştir. Bu yüzden de fast food firmaları sayı olarak oldukça artmıştır. Fast food firmaları, aynı zamanda müşteriye ulaşma odaklı faaliyet gösterir. Çünkü fast food müşterisi en hızlı yemek yiyebileceği firmayı tercih eder. Bu yüzden fast food firmaları reklamlarla, tanıtımlarla kendisini tanıtmaya çalışır. Ayrıca fast food müşterilerinin de birbirlerini öneriler ve tavsiyeler eşliğinde fast food firmaları arasında yönlendirdiği malumdur. Bütün Türkiye’de bulunan en saygın fast food firmalarının aynı çatı altında toplanması da fost food tüketicileri için bir avantajdır. Bu sayede istedikleri kategori ve içerikte tercih yapabilirler. İletişim ve adres bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirler. Memnuniyet veya memnuniyetsizlik durumuna dair firmalar hakkında yorumlar yapabilirler. Bu sayede hem firmaya hem de ihtiyaç duyan müşterilere yol gösterici olabilirler. Fast food firmaları, müşterisinin tespit ettiği eksikliği gidererek kendini daha iyi hizmet vermeye yönlendirebilir, ihtiyaç duyan müşteriler ise önceki müşterilerin yorumları sayesinde tercihlerine yön verebilir.

Fast Food Firmaları Arasında Zengin Seçenek Avantajı

Fast food firmaları arasında pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlıcılar, çiğköfteciler mevcuttur. İhtiyaç sahipleri istedikleri alanda tercih yapabilirler. Kendilerine en yakın pizzacılar, köfteciler hakkında bilgi sahibi olabilir, hızlı yemek adına en isabetli tercihte bulunabilirler. Ayrıca yemeğin ardından yiyecekleri tatlı için de bölgelerindeki en iyi tatlı salonları hakkında araştırma yapabilirler. Hatta gezilerde, seyahatlerde bulundukları bölgedeki tatlı salonlarına göz atabilir, anlarını renklendirebilirler. Seçecekleri en iyi tatlı salonlarında yöresel tatların, mevsimlik tatlıların, özel gün tatlılarının tadına bakabilirler. Açık adres ve iletişim bilgileri sayesinde ister tatlı salonunda isterlerse kendi mekânlarında tatlı keyfi yapabilirler. Yine son yıllarda giderek yaygınlaşmış olan ve bütün ülke geneline yayılmış olan çiğköfte iyi bir fast food seçeneği olabilir. Müşteriler sitemde yer alan çiğköfteciler arasından istediklerini tercih edebilir, iletişim bilgilerine ulaşabilir, bir telefonla adreslerine sipariş verebilirler. Gerek bireysel gerekse ekip olarak fast food tercihlerini belirleyebilirsiniz. Çiğköfte tarzı, özel tercih edilen yiyecek çeşitlerinden birisi de kokoreçtir. Koyun ve kuzu etinin işlenmesiyle yapılan ve günlük hayatta seyyar olarak dahi görülebilen kokoreççiler de çiğköfteciler gibi yaygınlık kazanmaktadır. Birçok insanın kokusundan dolayı uzak durduğu kokoreç, birçoklarının da müptelası olduğu bir fast food çeşididir. Fakat kokoreç özel bir ürün olduğu için en iyi ustaların elinden çıkanlar tercih edilmelidir. Aksi halde ilk deneyim son deneyim olabilir. Bu yüzden müşterilerin bölgenin en iyi kokoreçlerine bir tıkla ulaşabilmeleri tercih önceliği olabilir. Müşteri oylaması ve yorumlarını dikkate alan firmalar için bu özellikle avantaja dönüştürülebilir.

Fast Food Firmalarına Ulaşım Kolaylığı ve Yolları

İçinde bulunulan teknoloji çağında en çok kullanılan uygulamalardan birisi de navigasyondur. Navigasyon uygulamaları, harita üzerinden yer tespiti yapılmasına ve ulaşım yapılmasına yarar. Koordinatlar birçok cihaz tarafından otomatik belirlenir. Sesli ve görüntülü olarak adres tarifi sağlar. Burada yer alan bütün fast food firmalarının adreslerinin güncel olmasına büyük önem verilmektedir. Bunun amacı da müşterilerin kolay ulaşımına olanak tanımaktır. Bu sayede yabancısı oldukları bir yerde dahi müşteriler navigasyon yardımıyla istedikleri firmaya ulaşabileceklerdir. Adreslerin tam ve net olması ulaşım noktasında müşterilere büyük kolaylık ve isabet sağlayacaktır. Mail adresleri, telefonlar gibi iletişim adresleri de kolaylıkla iletişim kurmaya yardımcı olur. Ayrıca müşteriler il, ilçe seçimli fast food firmaları araması da yapabilir, bölgedeki pizzacılar, kokoreççiler, köfteciler, tatlı salonları, çiğköfteciler hakkında ayrıntılı bilgi alabilirler. Oylama seçeneğinden yararlanarak hem önceki müşterilerin memnuniyetine ve önerilerine göz atabilir hem de yorumlarıyla kendilerinden sonraki müşterilere yol gösterici olabilirler. İsterlerse kendi konumlarını belirleyerek kendilerine en yakın fast food firmalarını da görebilirler. Bütün kategorilerde sıralanacak firmalar arasından istedikleri türde tercih yapabilir, damak tatlarına ve iştahlarına uygun yemek yardım alabilirler. Üstelik bunları ihtiyaç duydukları anda yapabilir, 7/24 sistem üzerindeki firmalardan sunulan avantajlardan faydalanabilirler. Bulundukları yerden inceleme yaparak iş arasında yiyecekleri yemeği ve yeri belirleyebilir, zaman tasarrufu sağlayabilirler. Bütün bunları fast food firmalarının avantaja dönüştürmeleri özellikle, reklam sayesinde olacaktır. İnternet ortamında yer alarak daha fazla müşteriye ulaşabilecekler ve kazançlarını katlayabileceklerdir. Firmalar sistem üzerine adresleri, telefonları, yetkili ismi, web adresi, mail adresi, lokasyon bilgileri ile kayıt olacaklar. Oylama ve yorumlar sekmesi yardımıyla müşterilerinin öneri ve şikâyetlerini değerlendirebilecekler, işletmelerine yön verebileceklerdir. Firmaları hakkında ayrıntılı bilgi vererek müşterilerine hizmetlerini açıklayabilecek, kendilerini niçin seçmeleri gerektiği yönünde ikna etme şansı yakalayacaklardır. Firma etiketleri içerisinde anahtar kelimeler belirlenecek ve bu sayede internet ortamında arama yapan müşterilerin kendi firmalarına öncelikli olarak ulaşmasını sağlanacaktır. Burada yer alan firmalara asıl olarak çağa ayak uydurma ve müşteri beklentilerine daha isabetli cevap verme yönünde hizmet sunulmakta, marka ve firma değerlerinin yükseltilmesi adına işbirliği yapılmaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2023-09-25

Lokal Lezzetlerin Modern Sunumlarıyla Tanışın

Dünya üzerindeki her ülkenin kendine özgü lezzetleri vardır.

2023-10-01

Fast Food’un Lezzetli Olmasının Nedenleri

Fast Food ürünleri günümüzde çok fazla insan tarafından

2023-10-01

Fast Food Tarifleri İle Evde Hazırlama

Fast food tarifleri pek çok insan için çok önemli bir noktada

2023-10-01

Çocuklara Özel Miktarlarda Fast Food Ürünleri

Çocuklara özel fast food ürünleri her işletme bünyesinde

2023-10-02

Sokak Lezzetlerinin Büyüleyici Dünyası

Son yıllarda sokak lezzetleri oldukça önem kazandı. Kalabalık ve hareketli

2023-03-02

Fast Food Satışı Yapan Firmalar ve Adresleri

Popülaritesi Artan Yemek Türü: Fast Food Hızlı, kullanışlı ve nispeten

2018-09-14

Ülkemizde Gelişen Fastfood Yemek Kültürü

Dünya üzerinde Amerika üzerinden yayılan ve oldukça hızlı bir

2023-10-02

Sağlıklı Yapılara Sahip Olan Fast Food Ürünleri

Sağlıklı fast food ürünleri insanlar tarafından çok fazla şekilde