• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Della Nonna Gelato & Caffe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Murat Evirgen

Della Nonna Gelato & Caffe isimli İstanbul fast food sektöründe hizmet veren firmamız birmilyonnokta.comüyesidir. Yeme, içme, eğlence aktivitelerinizde güven ile tercih edebileceğiniz firmamız müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Dışarıda tüketeceğiniz, adreslerinize sipariş vereceğiniz hazır yiyeceklerin sağlığınıza zarar vermeyeceğinden emin olmak için güvenilir firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Kadıköy’ün meşhur pizza salonu olarak hizmet veren firmamız yılların getirdiği tecrübe ve kullanılan kaliteli malzemeler ile müşteri güvenini, memnuniyetini kazanmıştır. Sağlığınızı riske atmayan firmamızda hijyen ve sanitasyon kurallarına itina ile uyulur.

Firmamızdan paket siparişte bulunarak pizza ve dondurma isteklerinizi adreslerinize getirtmeniz de mümkündür. Siparişlerinizi sağlam şekilde paketler, en kısa sürede adreslerinize ulaştırırız. Toplu siparişleriniz için de firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Kadıköy’de pizza nerede yenir sorusuna cevap olarak gösterilen nezih mekanımızda waffle çeşitlerimizi tüketerek yaşamınızın yoğunluğuna tatlı bir ara verebilirsiniz. Waffle çeşitlerimizin tamamında birinci kalite çikolata ve malzemeler, mümkün mertebe taze meyveler kullanılmaktadır.

İçinizi ferahlatacak, damak tadınıza uygun, farklı lezzetler denemeyi seven müşteri profillerine hitap edebilen dondurmalarımız rengarenk görünümleri ile kalbinizi ısıtır. Servis ettiğimiz tüm yiyeceklerimiz eşsiz lezzetlerinin yanı sıra görsel bir şölen niteliği taşır. Elde ettiğimiz yüksek müşteri memnuniyetinin temel sebebi gözünüze ve damak tadınıza nasıl hitap edeceğimizi bilmemizden geçer.

En lezzetli pizzalar ile doymak, waffle çeşitleri ile ağzınızı tatlandırmak, çeşitli dondurma lezzetleri ile içinizi serinletmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR