• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Brast Burger

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cemal Yılmaz

reklam logosu
  • firma instagram

Fast food sektöründe hizmet veren Brast Burger birmilyonnokta.com üyesidir. Sizleri damak tadınıza hitap eden lezzetlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizi güler yüzlü personellerimizle sizlerin istifadesine sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz bölgede rağbet edilen bir fast food lokantası olarak sizlerin hizmetindeyiz. Geniş menü seçeneklerimizle sizlere farklı alternatifler sunarak bizi tercih etmeniz için pek çok sebep sunmaktayız. Müşteri memnuniyetin görev bilerek sizler için en ideal hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul fast food sektöründe ayrıcalıklı hizmetlerimizle geniş müşteri kitlesine hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Hamburger ve magnolia deyince en iyi lezzeti sunan mekan olarak sizlerin hizmetindeyiz. Farklı porsiyon ve menülerde sizlerin istifadesine sunduğumuz lezzetlerimizle talep ve beklentilerinize cevap vermekteyiz. En kaliteli ve güvenilir malzemeleri kullanarak benzeri olmayan lezzetlerimizle sizlerin favori mekanı haline geldik. Güvenilir ve sağlıklı fast food için sizlere en iyi alternatifi sunuyoruz.

Lezzetlerimizi sizlere ulaştırmak için aradaki engelleri kaldırıyoruz. Sizlerin bütçesine hitap eden uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Ayrıca hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak adına sipariş almaktayız. Alo paket servis hizmetleriyle talep ettiğiniz adreslere lezzetlerimizi ivedilikle ulaştırmaktayız. Temiz ve hijyenik ortamda en kaliteli e güvenilir malzemelerle sizlere hazırladığımız lezzetlerimizden sizleri kesintisiz bir şekilde istifade ettiriyoruz. Sektörümüzde hizmetlerini geliştiren yenilikçi bir anlayışla çalışıyoruz. Bir fast food lokantasından beklediğinizin ötesinde hizmetler sunarak sizlerle buluşuyoruz. Geniş yelpazede sizlere sunduğumuz lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz.

bahçelievler yenibosna alo paket hamburger siparişi, bahçelievler yenibosna hamburger yenecek yerler, bahçelievler yenibosna magnolia nerede yenir, bahçelievler yenibosna çilekli magnolia siparişi, bahçelievler yenibosna muzlu magnolia nerede yenir, bahçelievler yenibosna oreolu magnolia satışı, bahçelievler yenibosna acılı burger siparişi, bahçelievler yenibosna toplu hamburger siparişi, bahçelievler yenibosna işyerlerine hamburger siparişi, bahçelievler yenibosna magnolia satan yerler, yenibosna alo paket hamburger siparişi, yenibosna hamburger yenecek yerler, yenibosna magnolia nerede yenir, yenibosna çilekli magnolia siparişi, yenibosna muzlu magnolia nerede yenir, yenibosna oreolu magnolia satışı, yenibosna acılı burger siparişi, yenibosna toplu hamburger siparişi, yenibosna işyerlerine hamburger siparişi, yenibosna magnolia satan yerler,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR