• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

İstanbul Meat Factory

Adres :

Nispetiye Cad. Rumeli Hisarı Mah. Akıncı Apt. No: 99/b İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Doğuhan Giray

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 356 49 29

İstanbul Meat Factory firması, kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almakta ve birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak da kendi sektörü içerisindeki hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul Sarıyer hamburger kafe ve kasap hizmetleri alanında en popüler markalar arasında yer alan ve kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesi ile bilinmekte olan İstanbul Meat Factory firmamız, oldukça donanımlı ve zengin içerikli ürün portföyünü de işletme bünyesinde ihtiva etmektedir.

Hamburger sipariş hizmetleri, et ve et ürünleri satış çalışmaları, günlük et satışı hizmetleri, kafe restoran çalışmaları, alo paket hamburger hizmetleri ve kasap sucuk satış çalışmaları ile tanınmakta olan İstanbul Meat Factory markamız, kendi sektöründe lider düzeyde oluşumlar arasında yer almaktadır. Pek değerli müşterilerinin genel memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan ve oldukça zengin içerikli işletme ürün portföyüne sahip olan firmamız, tavuk kanat satış hizmetlerinde de yüksek düzey kalite standartları ile tanınmaktadır.

Oldukça donanımlı ve geniş bilgi içerikli işletme web sitesiyle de pek değerli müşterilerinin hizmetinde olan İstanbul Meat Factory işletmemiz, İstanbul ili Sarıyer merkez şubesiyle de pek değerli müşterileri için oldukça hızlı ve etkin düzeyde hizmetler ortaya koymaktadır. Gün içerisinde firmamız hizmetlerine; marka web sitemiz, GSM telefon numaramız veya İstanbul ili Sarıyer şube merkezimiz aracılığıyla oldukça hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR