• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Çiğköfteci Sait Samandıra

Adres :

Abdurrahmangazi Mah. Osmanpaşa Caddesi No: 20/b Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Arkası İstanbul » Sancaktepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Anar

E-Posta Adresi :

cigkoftecisaitsamandira@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 470 18 67

Son yıllarda revaçta olan ülkemizin geleneksel lezzetleri arasındaki çiğköfte acı sevenler için sadece bir yiyecek değil bir tutku halindedir. Geçmişi 4000 yıl öncesine dayanan bu lezzet oldukça sevilmekte ve küçük büyük herkesin tadabileceği nitelikte bir yiyecektir. Hammaddesi bulgur olan yiyeceğin faydası saymakla bitmiyor. Nitekim acının vücuda olan faydasını hepimiz biliriz. Ürünümüzü doyurucu olmasından dolayı sporcular, diyet programı içinde olanlar ve çeşitli rahatsızlığı olanlar tüketebilmektedir.

Mekânımız da çiğköftemiz, yanında soslarımızla beraber damak zevkinize uygun şekilde sunulur. Ürünlerimiz güvenilir olarak ve hijyen kurallarına uygun şekilde hazırlanmaktadır. İstanbul fast food yemek zincirinde biz de varız. Kaliteli, işinin uzmanı personelimiz özenle hazırlanan çiğ köftemiz ve doyurucu, besleyici lezzetli tostlarımız istediğiniz içecekle servis edilir. Siparişleriniz hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanıp, paket yapılarak adresinize en çabuk sürede ulaştırılır. Değişik günlerde kampanyalarımız mevcuttur. Toplu alımlarda indirim uygulanmaktadır. Bir hobi haline gelen çiğ köfte vazgeçilmez yiyeceklerimiz arasına girmiştir. Gerek lezzet olarak gerekse fiyat olarak memnun kalacağınıza hiç şüphemiz yok.

Ürünlerimiz her açıdan standartlara uygun kalite güven belgesine sahiptir. Her çiğ köfte, çiğ köfte değildir diyerek çiğköftemizin lezzeti konusunda iddialıyız. Acının en tatlı hali, faydası çok zararı yok prensibiyle hareket ederek hala denemediyseniz ürünlerimizi tatmak bu lezzeti keşfetmek hiç olmazsa bir çay içmek için siz değerli misafirlerimizi Çiğköfteci Sait Samandıra şubemize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR