• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dilim Pizza

Adres :

Caferağa Mah. Sarrafali Sok. No: 35/1 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Murat Evirgen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

evirgen1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 251 13 29

Dilim Pizza isimli firmamız birmilyonnokta.comüyesi olarak İstanbul’da fast food sektöründe hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde üst düzey müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler, bu hedef doğrultusunda da müşteri odaklı, nitelik ve hijyenik koşullarda hizmet sunarız.

Kadıköy’de dondurma yenecek yerler arasında ilk sıralarda gösteriler firmamız farklı lezzetler denemeyi seven, dondurmada farklılık arayan müşterilerin istedikleri lezzetlere ulaşabileceği adrestir. İçinizi ferahlatan dondurma lezzetlerimiz gerek lezzet gerek görsel açıdan şölen niteliğindedir.

İstanbul fast food sektöründe hizmet veren firmamızın meşhur pizzaları hamur kıvamı, kullanılan malzeme kalitesi ve tecrübe ile en çok tercih edilen yiyecekler arasındadır. Firmamızda hijyen ve sanitasyon kurallarını birebir uygulayarak hazırladığımız bu leziz pizzalar sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenir. Damağınızda eşsiz bir tat bırakan doyurucu pizzalarımızı alo paket servisimizden yararlanarak adreslerinize getirtebilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede sağlam paketlenmiş pizzalarınız adreslerinize ulaştırılır. Bireysel siparişlerinizin yanı sıra toplu siparişlerinizi de verebilirsiniz.

Waffle çeşitlerimizde birinci kalite çikolatalar, taze ve kaliteli meyveler kullanırız. Tatlı ihtiyacınızı en güzel şekilde karşılayacağınız waffle çeşitlerimizin şölen niteliğindeki görüntüsü ile iştahınızı açar, çıtır hamuru, çikolata ve meyvelerin eşsiz uyumu ile damağınızda tat bırakır.

Leziz pizza çeşitlerimiz ile damak tadınıza uygun bir öğün geçirmek, kaliteli çikolatalar ile çıtır hamuru buluşturan waffle çeşitlerimiz ile tatlı anlar geçirmek, rengarenk dondurmalarımız ile içinizi serinletmek için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR