• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enfes Tantuni

Adres :

Şifa Mahallesi Hürriyet Caddesi No: 34a Tuzla/istanbul" Ziraat Bankası Çaprazı İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammed Anıl Erinci

E-Posta Adresi :

gs_anil_96@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 967 65 18

Whatsapp 2:

0 (543) 967 65 18

Günümüzde sağlık alanında öne çıkan problemlerin en önemlilerinden bir tanesi olarak sağlıksız beslenme gösterilmektedir. Sağlıksız beslenmeden kasıt ise sadece öğün, dengeli ve yeterince beslenmek demek değildir. Son zamanlarda sağlıklı beslenmenin özellikle sağlıklı ve güvenli gıdaya erişim olgularını kapsadığı noktasında yaygın bir görüş ortaya konmaktadır. Bu bakış açısından dolayı gıda tüketimi bugün çok daha dikkat edilmesi gereken bir husus haline gelmektedir.

İstanbul fast food alanında hizmet veren bir işletme olarak kurulduğumuz ilk günden beri kaliteli ve güvenli gıdaya erişim noktasında müşteri hassasiyetini gözeten bir anlayışla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Dünya gıda standartlarına uygun olarak hareket eden, et ve et ürünlerinde soğuk zincirin muhafaza edilmesini önemseyen ve bunu çeşitli parametrelerle kontrol etmeyi amaçlayan yapımızla sektörde zaman geçtikçe daha çok tercih edilen ve güven duyulan bir işletme noktasına gelmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin tüketimine sunduğumuz gıdanın her anlamda arkasında durabilmek temel kuruluş felsefelerimizden bir tanesidir. Bunun yanında, işletme bünyesinde görev yapan personellerimizce müşterilerimize sıcak bir aile ortamı hissiyatı verecek şekilde hizmet verilmesi dikkat ettiğimiz diğer hususlardan bir tanesidir. Ayrıca, tüm bu hizmetleri verirken ve pratikte hassasiyetlerimizi müşterilerimize anlatmaya çalışırken hijyen konusuna verdiğimiz önemin de müşterilerimizin işletmeye karşı olan bakış açılarını olumlu yönde etkilediğinin farkındayız. Sahip olduğumuz bu tecrübe ile gün geçtikçe artan taleplere gerekli karşılığı verebilmek noktasında ilk günkü heyecanla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR