• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hacıbaba Döner Çeliktepe

Adres :

Çeliktepe Mahallesi İsmet İnönü Caddesi No: 47/a Kağıthane/istanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Kılıç- Muhammet Bakır

E-Posta Adresi :

m.bakirbingol49@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 254 00 57

Whatsapp 2:

0 (546) 254 00 57

Whatsapp 3:

0 (534) 813 00 77

Ülkemiz hazır gıda sektörünün en çok tutulan ürünlerinin başında şüphesiz döner gelmektedir. Döner dana etinden yapılabildiği gibi aynı zamanda tavuk eti kullanılarak da yapılabilen bir gıdadır. Dönerin bir diğer ekstra avantajı ise ekmek arası sunulabildiği gibi aynı zamanda lavaşın içerisine ya da porsiyon şeklinde pilav ile birlikte de servis edilebilmektedir. Farklı birçok sunum şeklinin olması, maliyetinin düşük, bunun yanı sıra lezzetinin oldukça yüksek olması gibi sebeplerden ötürü döner hazır gıda sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alır. Ancak hazırlaması kolay olmayan döner gerek kesimi gerek ise servisi açısından büyük bir titizlik ile üzerinde çalışılması gereken bir gıdadır.

İstanbul fast food sektöründe hizmet vermekte olan restoranımız özellikle döner servisleri ile müşterilerinin gözünü doldurmayı başarmaktadır. Usta dönercilerimiz sayesinde hem müşterilerimizin ağzına layık lezzetleri hazırlayabilmekte hem de müşterilerimizin göz zevkine hitap eden sunumlar hazırlayabilmekteyiz.

Dönerdeki bu eksiksiz ustalığımız sayesinde müşterilerimizin döner siparişlerinden sürekli olarak memnun kalabilmesini sağlamaktayız. Dönerdeki ustalığımızın yanı sıra sürekli olarak dönerdeki etin değiştirilmesi sayesinde müşterilerimize servis ettiğimiz etlerimiz her daim taze kalmaktadır. Böylelikle müşterilerimize hem leziz hem de taze ve sağlıklı et yedirebilmenin ayrıcalığını restoran olarak yaşayabilmekteyiz. Yenilikçi hizmet anlayışımız gereği restoranımıza gelmek istemeyen ancak dönerimizin lezzetinden kopamayan müşterilerimiz için evlere servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Siz de eşsiz lezzetlerimizi denemek için bize uğrayabilir ya da lezzetlerimizin evinize kadar gelmesini talep edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR