• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Hey Burger

Adres :

Marmara Mahallesi Hürriyet Bulvarı No : 50/20 İstanbul Beylikdüzü İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mevlüt Durak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

heydoneryakuplu@gmail.com

Hamburger, dünya genelinde fast food ürünleri içerisinde en çok tüketilen yiyeceklerden birisi olarak görülmektedir. Hey Burger olarak size hamburgerin en lezzetli ve özel halini sunmak için çalışıyoruz. Hamburgerin lezzetini, ürün çeşitliliğini ve sıcaklığını sizler için sunuyoruz.

Beylikdüzü fast food sektöründe faaliyet gösteren firmamız hamburger üzerine uzmanlaşmış durumdadır. Sadece hamburger hazırlamamız sayesinde en lezzetli ve özel hamburger türlerini bizde yiyebileceksiniz. Genç ya da yaşlı ayrımı olmadan tüm yaşlardakilerin severek yediği hamburger türlerine farklı anlayışlar katmak için çalışıyoruz. Yeni lezzetler ve ürünler ile karşınıza çıkan firmamız taze ve doğal ürünler kullanmaktadır. Etin en lezzetli ve yumuşak yerleri kullanılarak hamburger daha lezzetli hale getirilmektedir. İçerisinde bulunan ideal seviyedeki doğal yağ ve özel pişirme teknikleri ile hamburger köftesi lezzetli olarak hazırlanmaktadır. Kurutmadan hazırlana köfte ile hamburger lezzet kazanmaktadır. Köftesinin üzerine eklenen soslar ve diğer ürünler ile lezzet doruğa çıkartılmaktadır. Bu şekilde doğal ürünleri özenle hazırlayarak sizlere sunan firmamız vazgeçilmeyecek lezzetlerle efsane haline gelmektedir. Yanında sunulan çıtır patates kızartması ve soslar sayesinde hamburgeriniz şenlenecektir.

Farklı lezzetler arayanlar için dürüm seçeneklerimiz bulunmaktadır. Tavuk dönerden hazırlanan soslu ya da kaşarlı dürümler lezzetli ve sağlıklı seçenekler olarak görülmektedir. Dileyen müşterilerimiz için servis döner seçeneğimiz de bulunmaktadır.

Evinize ya da işyerinize isteyebileceğiniz paket servisi ile en lezzetli hamburger ve dürüm çeşitlerine her zaman ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR