• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaköy Börekçisi

Adres :

Halkalı Caddesi Fevzi Çakmak Mah. No: 211/a ( Borusan Durağı Karşısı ) Sefaköy İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özbay Çetinkaya

E-Posta Adresi :

ozbayustaozbayusta@my.com

Whatsapp 1:

0 (532) 654 74 10

Börek kültürümüzde çok önemli bir yere sahiptir. Nesillerdir yapılan ve lezzetle yenen böreğin yapımı çok eski dönemlere kadar uzanmaktadır. Börek hem sabah kahvaltılarında hem de gün içinde lezzetle yenilen bir yiyecektir. Her öğüt keyifle tüketilebilir. Fakat bu böreğin yapımı oldukça zor, zaman alan ve uğraştırıcı bir iştir. Günümüzde de çoğu insan yoğun tempodan börek yapımı gibi işlerle ilgilenecek vakti bulamayabilir. Bizde sizlere en lezzetli tatlarla buluşturmak için Karaköy Börekçisi olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

Öncelikli olarak sabah kahvaltı etmek istediğiniz zaman bizleri tercih edebilirsiniz. Salonumuzda çeşitli kahvaltı seçenekleri bulunmaktadır. Serpme kahvaltımız bulunmakta olup ayrıca soğuk sandviç çeşitlerimiz bulunmaktadır. Yine simit, poğaça, açma ve börek çeşitlerimiz bulunmakta olup istediğinizi tercih edebilirsiniz. İstanbul fast food olarak hizmet vermekte olup günün her saatinde gelip salonumuzda çeşitli türde börek yiyebilirsiniz. Ayrıca kiloyla börek satışımız bulunmakta olup dilediğin kadar sipariş verebilirsiniz.

Yine bizleri telefonla arayıp siparişlerinizi iletebilirsiniz. Kıymalı, peynirli, patatesli, ıspanaklı, kaşarlı adana böreği çeşitlerimizin yanında tavuk dönerimiz de bulunmaktadır. Yiyeceklerimiz günlük taze bir şekilde yapılmakta olup sıcak sıcak servis edilmektedir. Yiyecekler dikkatle ve özenle hazırlanmakta olup temiz bir ortamda hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Çalışanlarımız işlerinde iyi, deneyimli kişilerden oluşmakta olup güler yüzlü hizmetimizle sizlerin yanınızdayız. En kaliteli ve lezzetli tatlar için bizleri güvenle ve gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR