• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mersin Tantuni Ramazan Usta

Adres :

50. Yıl Mah. Orhangazi Cad. No: 118 İstanbul » Sultangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Işıklı

E-Posta Adresi :

ramazanisikli02@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 961 77 01

İstanbul’da açılan işletmemiz Mersin Tantuni Ramazan, www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Gün içerisinde koşuşturmaktan, işleri yetiştirme telaşından yemek yapacak vakit bulunamamaktadır. Vakit olsa da yorgunluktan yapabilecek hal olmamaktadır.

Bu sebeple de dışarıdan hazır yemek siparişi vermek hayat kurtarıcı özelliğe sahip olmaktadır. Bizler de siz değerli müşterilerimiz için tantuninin eşsiz lezzetini, tam kıvamında tarifimiz ile sunabilmek için İstanbul fast food sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, işinde uzman, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi ile hizmet veren çalışma ekibimiz ile sizlere eşsiz lezzetimizi sunabilmek için çalışıyoruz. Kendimize has tarifimiz ve ustamızın lezzetli eli ile sizleri işletmemizde ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmale bile göz yumulmayan işletmemizde sizlere lezzetli tantunilerimizi tertemiz ortamda hazırlayıp sizlere sunuyoruz. Tüm malzemelerimizi temizliğine güvendiğimiz ve kalitesinden emin olduğumuz yerlerden kendi ellerimiz ile seçiyor ve sizlere hazır sunum halinde gelinceye kadarki her bir ayrıntıyı özenle takip ediyoruz.

Biliyoruz ki siz değerli müşterilerimiz sadece damak lezzetiniz konusunda değil aynı zamanda sağlığınız konusunda da güveniyorsunuz. Bizler de siz değerli müşterilerimizin bizlere layık olarak gördüğünüz güven duygusunu asla kaybetmemek aksine daha da arttırmak için işimizi son derece titizlik ve özen içerisinde yapıyoruz. Dilerseniz bu lezzetlerimizi bir telefon kadar uzakta olan işletmemizden sipariş yolu ile kapınıza kadar getirtebilir isterseniz de işletmemize bizzat gelerek bu lezzetlerimizin tadına bakabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR