• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Midyeci Mehmet Usta

Adres :

Tepecik Çıkmazı No: 2/a Maltepe Gülsuyu İstanbul İstanbul » Maltepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Şakir Arı - Fecri Kurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 016 47 35

Whatsapp 2:

0 (555) 016 47 35

Whatsapp 3:

0 (545) 654 11 47

Midye dolma lezzetini İstanbul’da bu lezzeti sevenlerle buluşturmak üzere kurulmuş olan Midyeci Mehmet Usta olarak bizler hizmet verdiğimiz alanlarda sizlere en iyi midye dolma lezzetini sunuyoruz. Midyesinin kalitesi ve lezzetini her geçen gün daha da artıran bir firma olarak bizler satışlarımızın sayısını günden güne artırarak bu alanda ne kadar başarılı olduğumuzu da sizlerden gelen tepkiler sayesinde anlayabiliyoruz. Devamlı müşterilerimizin sık sık uğradığı noktalardan biri olan Midyeci Mehmet Usta olarak bizler yıllardır bu işi yapıyor olmamızın kalitesini sizlere aktarabiliyoruz.

Sadece lezzetiyle midelere değil aynı zamanda servis sunumundaki kalitesiyle gözlere de hitap eden bir lezzet ortaya koyan Midyeci Mehmet Usta olarak bizler İstanbul fast food sektöründe hızla yükselen bir isim olmaya devam ediyoruz. Kendi tasarımımız olan konseptimiz doğrultusunda sizlerin en iyi midye hizmeti aldığından emin bir şekilde hizmetlerimizi sunarken dileyen müşterilerimiz için midye yanında çeşitli ikramlarda da bulunabiliyoruz.

Her zaman güler yüzlü hizmeti kendisine ilke edinmiş bir firma olarak çalışmamızın karşılığını sizlerden en iyi şekilde alırken sıcak ortama sahip salonlarımızda keyifli bir şekilde vakit geçirip midye dolma yemenizi de mümkün hale getiriyoruz. Tamamen kaliteli ve güzel bir şekilde vakit geçirmeniz için tasarlanmış olan alanlarımızda midye lezzetinin hayranı olan sizlere deneyebileceğiniz farklı bir tadı sizlere sunuyoruz. İstanbul’da midyede aradığınız lezzeti bulabileceğiniz restoranımızda sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR