• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mir Dürüm

Adres :

Kanarya Mahallesi İstasyon Caddesi No: 53/ B Soğuksu İstanbul » Küçükçekmece

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahsun Savur

E-Posta Adresi :

mahsunsavur1@hotmail.com

Günlük yaşamın olağan temposunda bazı öğünleri aperatif yiyecekler ile geçirmek gerekmektedir. Aperatif yiyeceklerin kalitesi öğünün doyuruculuğu ve lezzeti için etken faktördür. Yiyeceklerin kalitesi tercih edeceğiniz firmanın tecrübesine, hijyen ve sanitasyon kurallarına uyma düzeyine, müşteriye ulaşım gücüne bağlıdır. Uygun koşullarda hazırlanan yiyecekler leziz öğünler geçirmenizi sağlar.

İstanbul fast food alanında hizmet veren firmamız sizlere en lezzetli dürümleri sunar. Hazırladığımız dürümler doyurucu bir öğün geçirmenizi sağlarken damağınızda da eşsiz bir lezzet bırakır. Öncelikle sağlığınızı düşünen firmamızda yiyeceklerin hazırlanma aşamasından pazarlama aşamasına kadar hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulur. İşlerini severek yapan, tecrübeli ekibimiz ile siparişlerinizi en hızlı şekilde hazırlarken üstün lezzet kalitemizden de dün vermeyiz. Kaliteli malzemeleri usta eller ile buluşturan firmamız müşteri odaklı hizmet vermektedir. Eşsiz dürümlerimizi ister nezih mekanımızda isterseniz de alo paket servisimiz aracılığı ile adreslerinizde tüketebilirsiniz. Siparişlerinizi sağlam paketlenmiş ve en hızlı şekilde sizlere teslim ederiz.

Firmamız dürümün yanı sıra çorba ve ciğer şiş satışlarını da bünyesinde bulundurmaktadır. Küçükçekmece’de ciğer şiş nerede yenir sorusuna cevap olarak gösterilmemiz sağladığımız müşteri memnuniyetinin göstergesidir. Yiyeceklerimizi hazırlama aşamalarımızda sağlığınızı koruma ve memnuniyetinizi sağlama ilkelerimize uygun hareket ederiz. Sizler de gönül rahatlığı ile en leziz dürümlerimiz, ciğer şişlerimiz ile doyabilir; enfes çorbalarımız ile içinizi ısıtabilirsiniz. Nezih mekanımız aileniz ile gelmeniz için uygundur. Güzel bir öğün için bizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR