• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömer Aybak Çiğköfte Batıkent

Adres :

Batıkent Mahallesi Kardak Sokak No: 30/d Eskişehir » Tepebaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sebahattin Deniz - Servet Deniz

E-Posta Adresi :

omeraybak26@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 586 54 51

Whatsapp 2:

0 (534) 358 78 65

Çiğköfte, ülkemizin her yerinde sevilerek tüketiliyor. Şehrimizde de yoğun bir ilgiyle tercih edilen bu lezzet, firmamıztarafından sizlere sunuluyor.İçerisinde katkı maddesi kullanılmadan yapılan çiğköfteler gün içerisinde çok fazla tüketilmediği sürece sağlıklı bir alternatif oluyor. Orijinal tadıyla servis edilen çiğköfteler sağlıklı olmasıyla birlikte doyurucu ve uygun fiyatlı bir öğün yerine geçiyor.

Şehrimizde hem öğrenciler hem çalışanlar hem de aileler tarafından beğenilerek tercih edilen çiğköftelerimiz sizlere uygun fiyatlarla servis ediliyor.

Her gün taze ve doğal ürünlerle hazırladığımız çiğköfteyi isteğiniz üzerine servis ediyoruz. İsterseniz dürüm olarak ya da porsiyon olarak çiğköfte siparişi verebilirsiniz.Ailenizle veya arkadaşlarınızla bu lezzeti tadabilirsiniz. Eğer işletmemize gelemiyorsanız bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler ücretsiz paket servisimiz aracılığıyla adresinize ulaştırılmaktadır. Ekibimizle birlikte hem mutfakta hem de serviste özenle, dikkatle ve titizlikle hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR