• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ömer Aybak Çiğköfte Batıkent

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sebahattin Deniz - Servet Deniz

Ülkemizde birçok meşhur ve yöresel yiyecekler bulunmaktadır. Her yöreye ait farklı ve lezzetli tatlar bulunmaktadır. Bunlar artık zamanla her yere yayılmış ve ülkenin dört bir yanında tüketilir ve çok sevilir bir hale gelmiştir. Bunlardan biriside efsane tadı ve lezzetiyle herkes tarafından sevilen ve tercih edilen çiğ köftedir. Belki de ülkemizde en çok tüketilen yiyeceklerin başında gelir. Bazen dürüm halinde doyurucu bir yemek olarak tercih edilir. Bazen de aperatif bir tat olarak atıştırmalık olarak yenebilir. Her iki türlü de çok lezzetlidir.

Ömer Aybak Çiğköfte Batıkent olarak Eskişehir’de hizmetlerimizi sunmaktayız. Meşhur çiğ köftemizi sizlerle buluşturmaktayız. Taze ve katkısız maddelerle yapılan çiğ köftemizi gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Son derece temiz ve hijyenik bir ortamda hazırlanmaktadır. Amacımız sizin bu lezzetli tada ulaşmanızı sağlamaktır. Eskişehir fast food olarak hizmet vermekteyiz.

Ayrıca alo paket seçeneğimizle evlerinize kadar siparişlerinizi getirmekteyiz. Çeşitli dürüm seçeneklerimizin yanında kilo ile ve toplu çiğ köfte siparişi de verebilir ve ailenizle veya arkadaşlarınızla doya doya yiyebilirsiniz. Çiğ köfte sonrası ağzınızı tatlandıracak olan çok lezzetli tatlarda hizmet vermekteyiz. Çeşitli sütlü ve şerbetli tatlılarımızda mevcuttur. Kadayıf tatlısı, halka tatlısı, sütlaç, puding, gibi daha birçok seçeneklerimiz mevcuttur. Yine çiğ köftemizin yanına çeşitli malzemeler koyarak onu daha lezzetli bir hale getirmekteyiz. Amacımız sizi en lezzetli tatlarla buluşturmak olup gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR