• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Otonutanı Oto Ekspertiz Kafkas Garage

Adres :

Kurtuluş Mah. Menderes Cad. No: 88 Kırklareli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Talip Tunçdoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

taliptuncdogan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 625 63 62

Otonutanı Oto Ekspertiz Kafkas Garage olarak Kırklareli merkezde birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisiyiz. Araçlar çağımızın olmazsa olmazları haline gelmiş ve gerek iş hayatında gerekse günlük hayatta herkes araçlardan istifade etmektedir. Her yıl onlarca marka, yüzlerce modelde araç üretimi yapmakta, piyasadaki araçların sayısı artmaya devam etmektedir. Bununla birlikte pazarın büyük çoğunluğu ikinci el araç alım satımından oluşmaktadır.

İkinci el araç alım satımında işinizi kesinlikle şansa bırakmamalısınız. Çünkü maddi değeri her ne olursa olsun bir bütçe ayırırsınız. Daha da önemlisi alacağınız araca trafikte canınızı emanet edeceksiniz. Oysa piyasada hiç de sağlıklı olmayan ya da paranızın karşılığı olmayan, sonrasında satmaya çalıştığınızda sorun çıkaracak araçlar bulunuyor. Bunların bilmek ve tespit etmekse uzmanlık, hatta ileri teknoloji ekipmanlar gerektiriyor. Firmamız Kırklareli otomotiv alanında tecrübesi, donanımı ve altyapısı ile araçlarınızı baştan sona kontrol etmekte, raporlandırmakta ve araç alırken işinizi garantilemenizi sağlamaktadır.

Firmamız en gelişmiş altyapıya sahiptir ve dünya standartlarında, tamamen tarafsız hizmet vermektedir. Merkezimizde araçların süspansiyon testi, fren testleri, yanan kayma testleri, kaporta boya testleri, conta kaçak testleri, akü testi, araç altı kontrolü, elektronik beyin kontrolü, iç ekspertizi, dış ekspertizi, hasar sorgulama, motor ekspertizi ve daha fazlası yapılmaktadır.

Merkezimizde ayrıca oto kuaför hizmeti de veriyoruz. Pasta cila uygulaması, boya koruma uygulaması gibi çözümlerle aracınızın daha temiz, daha şık hale gelmesini sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler