• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ringo Kokoreç

Adres :

Güzelyurt Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi No: 26/a İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

İzzettin Ari - Özgür Ari

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mahmut_mardin47@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 631 35 56

Fast food sektöründe son zamanlarda ünlenen Ringo Kokoreç birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul fast food sektöründe artık hamburger, pizza, tost ve soğuk sandviç gibi seçenekler yerine dürümler, çiğ köfteler, kokoreç ve midye dolmalar da ilgi odağı oldu. Firmamızda siz müşterilerimize kokoreç, tavuk pilav ve midye çeşitleriyle hizmet vermekteyiz. İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunan firmamız geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Kokoreç; özellikle kuzunun ince bağırsağı ve mumbar kullanılarak yapılan bir yiyecektir. Bağırsaklar temizlenir, şişe sarılarak mangallarda kömürle pişirilir. Piştikten sonra küçük küçük doğranır ve baharat eklenir. Ekmek arası olarak acılı ve acısız olarak servis edilir. Yanında da genellikle biber turşusu tüketilir. Kokorecin yanı sıra nohutlu ve tavuklu pilavlarımız da beğenilerek tüketilmektedir. Midye dolma ise midyelerin pişirilip içlerine iç pilav konmasıyla yapılan bir dolma çeşididir. Üzerlerine limon sıkılarak tüketilir.

Firmamızda kokoreç ve midyelerimiz usta aşçılar tarafından hazırlanmaktadır. Tüm işlemler yapılırken hijyen kurallarına sıkı sıkı uyulmaktadır. Ürünlerimiz taze, katkısı olmayan malzemelerle hazırlanmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek müşterilerimizin güvenini kazanmıştır.

Gece eğlenceleri sonrasında genellikle acıkan müşterilerimizin uğramadan gitmedikleri firmamız her yaş müşterimize hitap etmektedir. Genç ve dinamik kadromuz işinde uzman ve tecrübelidir. Hızlı servisimizle sizleri bekletmeden yemeklerinizi sıcak olarak servis ederiz. Yemeğinizin yanında salatalık ve biber turşusu, yemekten sonra da çay ikramlarımız bulunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR