• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şahin Burger

Adres :

Aksaray Mahallesi Koca Mustafa Caddesi No: 15 İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Tüfekçi

E-Posta Adresi :

kumsalelif145368@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 510 68 42

İstanbul’da Burger olarak hizmet veren firmamızın önceliği tamamen sağlığınızı gözetmek ve buna uygun ürün hizmetler sunmaktır. Lezzet dalında tartışılmaz olan firmamızın ürünleri %100 dana etinden üretilmekte sağlık faktöründen taviz vermeksizin sizlerin tabağına gelmektedir. Ürün çeşitliliğimizle de ayrıca sizlere hitap etmekteyiz. Kesinlikle el değmeden sağlığa uygun ortamlarda üretilen ürünlerimiz aynı özenle hazırlanmakta ve sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Müşterilerimizin beğenisi kadar güvenini kazanmakta bizim en yüksek gayemizdir bunun için aynı şekilde yüksek gayret sarf etmekte, gayretimize uygun personeller yetiştirmekteyiz. ,Personellerimizin eğitimi ve hizmet kaliteleri de bizden sorumlu olup yaşanılacak tüm olumsuzluklara tek bir personel olarak değil firma olarak acil aksiyon alınmakta ve sorunun kökten çözümü saplanmaktadır. Sağlık ve hizmette taviz vermeksizin çalışmalarımızı yürütmemiz, kalite standartlarımız ve müşteri memnuniyetimizi arttırmakta, bu da çalışma azmimizi doğrudan etkilemektedir.

Sektörde gelinen noktada yapılan pazar araştırmalarının ve yapılan müşteri memnuniyet anketlerinin sonuçlarında hizmetlerimizi çeşitlendirmekte ve bu sayede farklılıklar yaratmaktayız. Farklı bakış açıları sunmakta bununla beraber farklı bakış açılarını yaygınlaştırmaktayız. Sadece basite alınacak bir hamburger değil, çeşitlendirilebilir ürün yelpazesiyle ayrıcalıklarımızı ortaya koymaktayız.

Kalite güvencemiz ayrıca tüm standartlara uygunluk belgelerimizle de hizmetimizin kalitesini resmileştirmekteyiz. Kaldı ki sektör bu titizliğe açken firmamızın bu yetilere sahip olması ve müşterilerimize bunları tüm şeffaflığıyla sunması da ayrıca tercih sebebi olmuştur. Verilen hizmetin sürekli olarak devam edebilmesi ve gün geçtikçe daha da iyiye gitmesi için var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR