• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şırdancı Sedo Arsamiea Çiğköfte Cevizli

Adres :

Cevizli Mah. Köroğlu Cad. Maçka Sokak No: 15/a İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Uludoğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kenanby2016@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 566 77 38

Türk mutfağı eşsiz lezzetlerin bir arada olduğu ve büyük maharetlerin sunulduğu zengin çeşitliliği olan bir mutfaktır. Bu lezzetler içerisinde şırdan ise yapımı ayrı bir meziyet olan fakat usta eller ile buluşulduğunda tadına doyum olmayan bir sonuç elde edilen eşsiz tatta bir yemek çeşididir.

Bizler de sizlere deneyimli, işini titizlikle ve severek yapan, usta aşçımızın maharetli elleriyle harmanlanan bu lezzeti sunabilmek için İstanbul fast food sektörü içerisinde yerimizi aldık. Müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu işletmemizde siz değerli müşterilerimize damak şöleni yaşatabilmek, şırdan lezzetini sonuna kadar tadabileceğiniz bir ortam oluşturabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin bile söz konusu olmadığı işletmemizde her zaman sizlere en temiz ve steril ortamda bu lezzeti sunabilmek için işimizi son derece titizlik ve özenle yapıyoruz. Çünkü sizlere en güzel şırdan tadını sunabilmekten daha ziyade sağlığınızı koruyabilmek bizler için her zaman en ön sırada gelmektedir.

Ayrıca eşsiz şırdan yemeğimizin yanında nohut pilav, yayık ayranı, çiğ köfte seçeneklerimizin de bulunduğu İstanbul’un Kartal ilçesinde bulunan işletmemizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Her zaman en iyisine ve en kalitelisine layık olan siz değerli müşterilerimize unutulmayacak lezzetler sunabilmek ve sevdikleriniz ile birlikte damak şöleni yaşatabilmek için Şırdancı Sode Arsamiea Çiğköfte salonumuzda bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR