• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sofra Zurna Dürüm

Adres :

Fevziçakmak Mahfevzi Çakmak Caddesi No: 37 Pendik/istanbul İstanbul » Pendik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Yılmaz

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (546) 699 62 65

Whatsapp 2:

0 (546) 699 62 65

Dürüm her ne kadar ilk akla gelen haliyle ve görünümü itibariyle aperatif bir yiyecek gibi hissedilse de ülkemizin en özel lezzetlerinden birisidir. Etin ekmekle en güzel buluşmalarından birisi olan dürüm, farklı şekillerde hazırlanarak bugün ününü ülkemiz sınırları dışına çıkmış, tüm dünyanın hayranlıkla tükettiği lezzet olmasını sağlamıştır. İstanbul Pendik’te faaliyet gösterdiğimiz Sofra Zurna Dürüm işletmemiz ile benzersiz tatları tüketiminize sunuyoruz.

İstanbul fast foof sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyor, her geçen gün daha geniş kitlelere lezzetlerimize ulaştırmaya çalışıyoruz. En doğal malzemeleri kullanılarak deneyimli ustalarımız tarafından özenle lezzetlerimizi hazırlıyor, gerek ürünlerimizin hazırlanış koşulları gerekse kullanmakta olduğumuz malzemeler konusunda hijyen olgusundan taviz vermiyoruz. Malzeme tedarikinden servisine kadar soğuk zincirin kırılmasına olanak tanımadan her biri marka olmuş, sertifikalı, tanınırlığı yüksek ürünler kullanıyoruz. Et, et mamulleri çeşitlerimizin tercihinde belirlemiş olduğumuz standartlarımızdan asla taviz vermeyerek müşterilerimizin en sağlıklı lezzetlere ulaşmalarını sağlıyoruz.

Sofra Zurna Dürüm olarak sektörümüzün lider markalarından birisi olmayı benimsemiş bulunuyor, müşterilerimizi daima kaliteli, yenilikçi, dürüst hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunuyoruz. Kendimizi sürekli yenileyerek her zaman daha kaliteli olmaya çalışıyor, müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Memnuniyeti her zaman %100 oranında tutmaya çabalıyoruz. Dünya standartlarında uygulamaları hayata geçirerek performansımızdan ödün vermiyor, daha geniş kitlelere ulaşabilmek için çaba gösteriyoruz. Taptaze, eşsiz lezzetlerimizi hem salonumuzda servis ediyor, hem de ev ve iş yerlerine ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR