• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tostcu İbo

Adres :

Namık Kemal Mah. Değirmen Sok. Yadigar Apt. No: 2b İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Karal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

birmilyonnokta.com isimli sitenin üyesi olan Tostcu İbo isimli firmamız İstanbul ilimizde hizmetine devam etmektedir.

Tost yapmak, dışardan bakınca basit bir iş gibi gözükebilir. Ancak leziz ve kaliteli tost yapmak her yiğidin harcı değildir. Tost bilindiği üzere sadece sucuk ve kaşar peynirinden yapılmaz. Tostun içine domates ve beyaz peynir gibi farklı malzemeler de koyulabilir. Aynı zamanda değişik soslar ve baharatlar kullanılarak tost zenginleştirilebilir. Tostun yapıldığı sucuğun kaliteli olması, kaliteli bir tostun olmazsa olmazıdır. Normal market sucuğundan yapılma olan tost, ürün maliyetini düşürebilir ancak maliyetini düşürdüğü gibi lezzet ve kalite seviyesini de düşürecektir. Özel yapım olan sucuklarımız, tostlarımızın tadını leziz hale getirmektedir.

İstanbul fast food sektöründen verdiğimiz tost tüketme hizmetimizi isterseniz gelip mekânımızda tüketebilir ya da ev ve iş yerlerinize sipariş verebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinize sipariş vermek için iletişim adreslerimizden bize ulaşıp, hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz. Çalışan kadromuzun koordine çalışması sayesinde siparişiniz en hızlı şekilde size ulaşacaktır.

Müşteri memnuniyetini çok önemseyen firmamız sağlığınızı da düşünmektedir. Sağlıklı yemek yiyebilmeniz için mekânımız sürekli olarak temizlenmektedir. Siz müşterilerimizin hijyenik ortamda yemek tüketebilmesi için çalışan kadromuz büyük emek harcamaktadır. Tost hazırlamak için kullanılan bütün ekipmanlarımızın dezenfektan işlemleri, sürekli olarak yapılmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı tost deneyimi için bizi tercih edebilir, afiyetle tostunuzu tüketebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR