• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

01 Usta Kebap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taner Mantaş-halil Mantaş

Muğla Fethiye’de marka değeri ile öne çıkan 01 Usta Kebap olarak Muğla restaurant sektöründe kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli kendimizi geliştirerek aralıksız faaliyetlerimize devam ediyoruz. Kaliteden asla ödün vermeyerek müşteri memnuniyetine odaklanmış bulunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini tespit ederek en doğru çözümleri sunuyoruz. Sürekli gelişme bilinciyle ulusal ve uluslararası standartlara uygun ürünler temin ediyor, her biri marka olmuş, sertifikalı, güvenilir ürünleri işletmemize dâhil ediyoruz. Özellikle de et ve et mamulleri tercihinde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından asla taviz vermeyerek sizlerin her zaman güvenilir lezzetlerle buluşmanızı sağlıyoruz.

Gerek ürünlerimizin muhafazasında gerekse hazırlanış koşullarında hijyen olgusunda taviz vermiyor, Gıda Güvenliği kuralları çerçevesinde üretimle yaparak sizlerin her daim en sağlıklı ve en hijyenik lezzetlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Personellerimizin eğitimine ve gelişimine özen gösteriyor, eğitimlerini sürekli kılarak her zaman bilinçli ustalar ve servis görevlileri olmalarını sağlıyoruz. Her biri alanında yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip ustalarımızın bilgi ve becerilerini arttırmayı, verimliliğini ve niteliğini yükseltmeyi hedefliyor, bu doğrultuda kalite politikamızdan ödün vermeden yolumuza devam ediyoruz.

İşletme olarak sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, en son uygulama ve ekipmanları sistemimize dâhil ederek her zaman güncel ve modern kalmayı başarıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak en uygun fiyata en kaliteli lezzetleri sunuyoruz. Benzersiz lezzetlerimizle her damak tadına özel alternatifler sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR