• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

10 Numara Kebap Ve Ev Yemekleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seher Sönmez - Oktay Sönmez

10 Numara Kebap Ve Ev Yemekleri salonumuz İstanbul Şişli’de hizmet vermekte olup uzun yılların deneyimi, bilgi ve birikimi ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllar önce ilk yola çıktığımız andan itibaren çalışmalarımızı büyük bir heyecanla, özveriyle yürütüyor, her geçen gün daha geniş bir kitleye hitap edebilmenin ayrıcalığını yaşıyoruz. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen restoranı haline gelsek de başarımızı hep daha ileriye taşımaya çalışıyor, dur durak demeden ilerlemememizi sürdürüyoruz.

İstanbul restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak en doğal malzemelerimizi alanında profesyonel ustalarımızla buluşturuyoruz. Gerek ürünlerimizin hazırlanış koşulları gerekse ürünlerimizde kullandığımız malzemeler konusunda hijyen olgusuna azami dikkat gösteriyoruz. Tamamı marka değeri kazanmış, güvenilir, tanınırlığı yüksek malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Özellikle de et ve et mamullerinin tercihinde işletmemizin belirlemiş olduğu kalite standartları dışına kesinlikle çıkmıyor, müşterilerimizin her zaman en sağlıklı lezzetlere ulaşmalarını sağlıyoruz.

İşletme olarak yenilikçi, kaliteli, dürüst ve güvenilir hizmet ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyor, sürekli zenginleşerek değişen sektör içerisinde kendimizi yeniliyoruz. En son gelişmeleri özellikle teknoloji alanında yakından takip ediyor, yeniliklerin oldukça kısa süre içinde işletmemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. En kaliteli restoran hizmetlerini sağlamak için gerek mutfak gerekse servis bölümümüzde alanında yetişmiş, deneyimli, özverili bir kadroyla çalışıyoruz. Bütün personellerimiz işlerini heyecanla yaparken uygulamalarımızı müşterilerimizin denetimine açık sunuyoruz. Yüksek kaliteyi uyguna sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR