• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

14 Garaj Oto Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Faruk Kuran

Kurulmuş olduğumuz günden bu yana sizlere kusursuz hizmet sunmak adına Bolu oto aksesuar ve modifiye hizmetimizin altyapısını en kaliteli şekilde geliştirmiş ve teknik personelimizi de bu yönde eğitmiş bulunmaktayız. Oto elektrik alanında ihtiyaç duyulan konularda uzun çaplı araştırmalar yaparak, farklı araba modellerine göre ve kullanıcıların istekleri çerçevesinde en geniş ölçekli ürünleri ve tasarımları sizlerle buluşturuyoruz. Yapmış olduğumuz işin kalitesine güvenmekte olup teknolojinin bütün imkânlarından sonuna kadar faydalanıyoruz.

Oto elektrik konusu kullanıcı portföyüne ve isteklerine göre değişen ve otomobiller için gerekli olan bir alan olduğundan dolayı öncelikli amacımız heyecan ve severek ile işimizi yapmaktır. Sizlerin ihtiyaçlarına en uygun çözümü ürettiğimizde bizlerde firma olarak mutlu oluyoruz. Firmamız şarj dinamosu, marş dinamosu, müzik sistemi, yol yardım, far karartma, klima gaz dolunu, oto elektrikçi, park karartma vb. hizmetini size sunmaktadır.

Otomobil sektörü sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren bir sektör olduğundan dolayı, firma olarak bu alanda yapılan gelişmeleri yakından takip ediyor bu sayede son teknolojik gelişmelerden haberdar olarak sizlere maksimum kalitede hizmet sunabiliyoruz. Dünya standartlarında var olan modern uygulamaları kısa süre içerisinde kendi sistemimize entegre ediyoruz.

Firma olarak ilkelerimiz dürüst, yenilikçi, kaliteli ve uygun fiyata maksimum kaliteyi sunmaktır. Bolu içerisinde oto elektrik konusunda sizlere yol gösterecek, fikir verecek ve yardımcı olacak bir firma arıyorsanız eğer doğru adreste bulunuyorsunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR