• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

3 Mp Matbaa Ve Ambalaj San.tic.ltd.şti.

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Furkan Yalçın & İlyas Şahin

reklam logosu
  • firma instagram

3 MP Matbaa ve Ambalaj markamız, kendi sektöründe örnek marka imajı teşkil etmekte ve söz konusu sektör bünyesindeki hizmetlerine de birmilyonnokta.com internet sitesi üyesi olarak devam etmektedir. İstanbul Arnavutköy matbaa ve ambalaj hizmetleri işletme genel şube merkezi ile kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin başında gelmekte olan 3 MP Matbaa ve Ambalaj firmamız, sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de marka çatısı altında yer vermektedir.

Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartlarını da işletme çatısı altında barındırmakta olan 3 MP Matbaa ve Ambalaj markamız, kendi alanında lider ve öncü seviye çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır. Söz konusu firmamız; ambalaj imalat işleri, baskılı kutu imalatı işleri, UV baskılı kutu hizmetleri, sıvamalı kutu imalat işleri, özel tasarım kutu imalat hizmetleri ve ofset baskılı kutu çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

Kendi sektöründe oldukça yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip personelini de işletme çatısı altında ihtiva etmekte olan 3 MP Matbaa ve Ambalaj markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da pek değerli müşterilerinin hizmetine sunmuş durumdadır. Gün içerisinde firmamızın envaiçeşit hizmetlerine; işletme genel şube merkezimiz, marka GSM telefon numaramız veya kurumsal e-posta adresimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

arnavutköy hadımköy ambalaj imalat firması,arnavutköy hadımköy baskılı kutu imalatı,arnavutköy hadımköy en yakın matbaa,arnavutköy hadımköy kutu ambalaj ürünleri,arnavutköy hadımköy uv baskılı kutu imalatı,arnavutköy hadımköy özel tasarım kutu imalatı,arnavutköy hadımköy kişiye özel baskılı kutu,arnavutköy hadımköy ofset baskılı kutular,arnavutköy hadımköy özel tasarım kutu üretimi,arnavutköy hadımköy pencereli kutu basımı,arnavutköy hadımköy sıvamalı kutu imalatı,hadımköy ambalaj imalat firması,hadımköy baskılı kutu imalatı,hadımköy en yakın matbaa,hadımköy kutu ambalaj ürünleri,hadımköy uv baskılı kutu imalatı,hadımköy özel tasarım kutu imalatı,hadımköy kişiye özel baskılı kutu,hadımköy ofset baskılı kutular,hadımköy özel tasarım kutu üretimi,hadımköy pencereli kutu basımı,hadımköy sıvamalı kutu imalatı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR