• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

416 Cafe & Bistro

Adres :

Ziraat Mahallesi ( Bim Market Arkası ) Çankırı » Ilgaz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Suat Çobanoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (541) 794 46 34

Restoran sektöründe hizmet veren 416 Cafe & Bistro birmilyonnokta.com üyesidir. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz ve kaliteli hizmet alabileceğiniz nezih mekanımızda sizleri ağırlamaktayız. Ustalarımız ve güler yüzlü personellerimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayan bir restoran olarak yıllardır sizlerin huzurundayız. İhtiyaç duyduklarınızın yanında beklentilerinizin ötesinde hizmetlerimizle faaliyet göstermekteyiz. Keyifli bir kahvaltı ya da hoş bir sohbet için en ideal adres olarak ilimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

Çankırı restoran sektöründe tecrübe ve birikimlerimizle sizlere en ideal restoran hizmetlerini sunmaktayız. Ferah ve konforlu bir ortamda damak tadınıza hitap eden lezzetlerimizle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktayız. Özel zamanlarınızı unutulmayacak anılara dönüştürme fırsatını sizlere sunuyoruz. Toplu yemek organizasyonlarına uygun ideal mekanımızda sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Hafta içi ya da hafta sonu olsun sizler için her gün hizmet vermekteyiz. Geniş yelpazede müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle faaliyet gösterdiğimiz bölgede en gözde mekanlardan biri olmayı başardık.

Bir restoran olarak en ideal hizmetleri sunmak adına kendimizi devamlı olarak geliştirmekteyiz. Yaşadığımız çağın değişimlerini yakalayarak faaliyet gösterdiğimiz sektördeki yenilikleri sizlerle buluşturmaktayız. Her açıdan müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Dört dörtlük hizmetlerimizle sizlere en keyifli zamanların tadını çıkarmak kalmaktadır. Aile kahvaltı mekanlarımızla birlikte vakit geçirebileceğiniz ortamlar sağlamaktayız. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri kaliteden ödün vermeden her daim hizmetlerimizi ileriye taşımayı başarmış bir firma olarak gururla sizlerin huzurundayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR