• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

78 Oto Kurtarma ( Esenyurt Acil Oto Kurtarıcı )

Adres :

Fatih Oto Sanayi Sitesi İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Tüzcü

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 400 78 78

78 Oto Kurtarma olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Avrupa yakasının en işlek semtlerinden biri olan Esenyurt ilçesinde sizlere yol yardım ve kurtarma hizmeti vermekteyiz. Bölge büyük bir nüfus yoğunluğuna ve de araç yoğunluğuna sahip olduğu için sık sık araç arızaları meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda biz firma olarak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Firma olarak yol kurtarma ve yardım hizmetlerinde son derece tecrübeliyiz. Sahada sizlere en iyi hizmeti verebilecek güçlü araçlara sahibiz. Arıza ve yolda kalma gibi durumlarda ilk başvurulacak noktalardan biriyiz. Deneyimli personelimiz sayesinde mağduriyetiniz en kısa yoldan giderilir ve hiçbir aksilik yaşamazsınız.

İstanbul yol yardım sektöründe şehir içinde hizmet veren firma sayısı azdır. Biz bu alandaki ihtiyacın farkında olarak müşterilerimize şehrin göbeğinde yol yardım hizmeti vermekteyiz. Son yıllarda daha da artan bir müşteri kitlesine sahip olmamız işimiz ne denli doğru yaptığımızın bir göstergesidir. Bölgede öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Çekicilik hizmetini en iyi şekilde sunabilmek adına piyasanın en güçlü araçlarını kullanmaktayız. Tüm çekici araçlarımız gerekli hizmeti verebilecek yetkinliktedir. Hiçbir mağduriyetin yaşanmaması için hem gece hem de gündüz kesintisiz yol yardım hizmeti vermekteyiz. Kurtarma işlemlerinde oldukça hassas bir çalışma yürütüyor ve aracınızın zarar görmemesini sağlıyoruz. Yol yardım ve kurtarma işlerinde bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar