• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Yol Yardım Firmaları. En Yakın Yol Yardım Firmaları | Birmilyonnokta

Yol Yardım firmaların listesi. Bu sayfada Yol Yardım firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Yol Yardım Firmaları

Elmas Oto Kurtarma

Yol Yardım


Elmas Oto Kurtarma firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şeki

Motoyardım

Yol Yardım


Motoyardım firması olarak kağıthane motosiklet çekici hizmeti,kağıthane motosiklet &cce

Kervan Oto Kurtarma

Yol Yardım


Kervan Oto Kurtarma ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Balıkesir yol yardım sektö

Muğla Vinç ve Oto Kurtarma

Yol Yardım


Muğla Vinç Ve Oto Kurtarma firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet ve

Korkmaz Oto Kurtarma (inegöl)

Yol Yardım


Günümüzde ulaşımımızı sağlamak için yoğun bir şekilde araçlarımızı kul

Efe Yol Yardım

Yol Yardım


Günümüz trafiğinde araç kullanıyorsanız, kazalar ve araç arızaları ile

Durukan Oto Kurtarma ve Mekanik

Yol Yardım


Otomobiller mekanik ve elektronik sistemlerden bir araya gelen kümülatif bir yapıya sahip

Aytekin Oto Yol Yardım

Yol Yardım


Aytekin Oto Yol Yardım olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak sizlere hizmet vermektey

Yiğit Oto Kurtarma Forklift İşletmeciliği

Yol Yardım


Aydın yol yardım sektöründe yer alan firmamız bu alanda en kaliteli ve en profesyonel hiz

Aymi Oto Kurtarma & Evden Eve & Otomotiv

Yol Yardım


Aymi Oto Kurtarma & Evden Eve & Otomotiv olarak Kayseri Melikgazi’de hizmet veren fir

Atmaca Oto Kurtarma

Yol Yardım


ATMACA OTO KURTARMA:05356063291 05356992153 Firmamız Eskişehir'de: oto kurtarma, oto çek

Tarık Oto Kurtarma & Özel Servis

Yol Yardım


Artan ulaşım ihtiyacı ile birlikte trafik yoğunluğuda artmaktadır. Her geçen gün trafiğ

Ankara Uzman Oto Kurtarma

Yol Yardım


Araçlarımızı gün içerisinde birçok kez kullanmamıza buna bağlı olarak bel

İsra Oto Kurtarma

Yol Yardım


İzmir Torbalı’da hizmet veren İsra Oto Kurtarma firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak

Osmanlı Oto Kurtarma ( Aksaray Oto Kurtarma )

Yol Yardım


Osmanlı Oto Kurtarma ekibi olarak yolda kalan araçlar için kurtarma hizmeti veriyor,

Kısaoğlu Oto Servis

Oto Servis ve Tamirhane


KISAOĞLU OTO SERVİS OLARAK ; OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE SÜREKLİ KENDİMİZİ YE

Oto Teknik Kurtarma

Yol Yardım


Yol yardım sektörü içerisinde faaliyetlerini başarı ile sürdüren Oto Tek

Aşkale Oto Kurtarma

Yol Yardım


Aşkale Oto Kurtarma Oto çekici, oto kurtarma, lastik yol yardım, oto elektrik, akü takv

Yıldız Oto Kurtarma Yol Yardım Erzin

Yol Yardım


Acil araç çekimi ve yol yardım hizmetlerinin Hatay Erzin’deki güvenilir fi

Çakır Aydın Oto Kurtarıcı

Yol Yardım


TEKİRDAĞ ÇORLU İLÇESİNDE 32 SENEYİ AŞKIN TECRÜBEMİZLE 7 GÜN 24 SAAT  O

Aşıklar Lastik Yol Yardım

Yol Yardım


Aşıklar Lastik Yol Yardım Aşıklar Lastik Yol Yardım firması olarak sektördeki birincil değerim

Ali Oto Kurtarma ( Şanlıurfa Acil Oto Kurtarıcı )

Yol Yardım


Mekanik, elektrik ve elektronik gibi sistemlerin birleştirilmesi ile birlikte üretilmiş olan a

Karasu Oto Kurtarıcı 54

Yol Yardım


Karasu Oto Kurtarıcı 54

Mutlubaş Oto Kurtarma ( Tavas Acil Oto Kurtarıcı Firması )

Yol Yardım


Mutlubaş Oto Kurtarma firmamız birmilyonnokta.com üyesi olarak Denizli Tavas’ta ç

Mert Oto Kurtarma ( Karabağlar Otobana Yakın Çekici )

Yol Yardım


  izmir narlıdere acil oto çekici, izmir narlıdere oto çekiciler, izmir narlıder

Bursa Çekici

Yol Yardım


Bursa Çekici olarak sizlere yedi gün yirmi dört saat yol yardım ve çekici


En Kaliteli Yol Yardım Firmaları

Ülkemizde araç sayısı her geçen gün artmakta bu da beraberinde birçok sorunu getirmektedir. İnsanların ulaşım için kullandığı araçlar ticari firmalar tarafından da nakliye noktasında devreye girebilmektedirler. Böylece ortaya milyonlarca aracın olduğu devasa bir trafik çıkmaktadır ki araçların sürekli olarak arttığı trafik ortamında kazaların ve arızaların olmaması düşünülemez. Teknoloji ne kadar ilerlemiş olsa da kazalar ve otomobil arızaları maalesef engellenememektedir. Bununla birlikte Otomotiv Sanayi içerisinde hizmet vermekte olan yol yardım firmaları kaza durumunda veya yol arızası durumunda rahatlatıcı hizmetler sunarak bu konuda yardımcı olmaktadırlar.

Otomobiller ve trafikteki tüm taşıtlar binlerce parçadan oluşan çok ağır makinelerdir. Bu araçların trafikte seyir halindeyken bazı durumlarda arızalanması veya kazalar neticesinde yolda kalması oldukça sık olan bir durumdur. Bu gibi hallerde araç sürücüsü ve yolcular panik yaparak ne yapacaklarını bilmeden beklemektedirler. Hâlbuki ülkemizde bir sektör olan oto Kurtarma firmaları bu noktada devreye girerek yardım talep eden müşterilere çok kaliteli hizmetler sunmaktadırlar.

Araçların arızalanması veya kaza yapması durumunda hizmet sunan yol yardım firmaları için mesai kavramı yoktur. 7 gün 24 saat boyunca bir telefon ile hizmet vermekte olan bu firmalar oldukça donanımlı ve tecrübeli teknik elemanlar barındırmaktadır. Çünkü trafikte meydana gelen kazalar ve arızalar amatörce telafi edilebilecek sorunlar değildir. Alanında uzman tecrübeli olan teknik ekibin hızla olay mahalline intikal etmesi neticesinde gereken tüm yardım bu firmalar tarafından sağlanabilmektedir.

Uzun zaman önce sadece büyük şehirlerde verilebilen yol yardım hizmeti günümüzde birçok ilçe kapsamında dahi verilebilmektedir. Anadolu'nun pek çok yerinde hizmet veren ve dünya standartlarında yarışabilecek kaliteye sahip olan oto kurtarma firmaları bulunmaktadır. Araç sayısına bağlı olarak talep edilen ihtiyaç doğrultusunda her geçen gün sayıları artan bu firmalar bir takım standartlar geliştirerek rekabetçi bir anlayışla hizmet kalitesini üst noktalara çekmeye uğraş göstermektedirler.

Yol Yardım Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Araç sürücülerinin kâbusu olan arızalar bazen şehirlerarası yolculukta başlarına gelebilmektedir. Eğer bir ön hazırlık yapılmamışsa bu gibi durumlarda en uygun olan şey aracın mümkünse kenara çekilip kaliteli bir yol yardım firması ile irtibata geçmektir. Eğer araç yerinden hareket ettirilmeyecek derecede arızalıysa dörtlüler ve flaşörler yakılarak gerekli işaretçiler yola koyulduktan sonra yine oto kurtarma firmasına ulaşmaya çalışılmalıdır.

Yol yardım firmalarının bu gibi hallerde sunabilecekleri hizmetler aslında sürücüler için hayati derecede önemli olabilir. Bir sürücü yol yardım firmasından yardım talebinde bulunduğunu da ilk yapılması gereken şey aracın arızalandığı veya kazanın yapıldığı lokasyonu tam olarak firmaya bildirmektir.Oto çekici firma bu çağrıyı alır almaz 7 gün 24 saat boyunca hiç beklemeden çok hızlı bir şekilde kaza veya arıza yerine erişim sağlamak ile mükelleftir. Kaza yerine ulaşıldığında yol yardım firması bir önce can güvenliğini sağlayacak tedbirleri almalıdır. Bunun hemen ardından kaza anında sürücülerin ve yolcuların herhangi bir şekilde zarar görüp görmediğini tespit eder. Bu tespitin ardından eğer güvenliği ile ilgili herhangi bir sorun yoksa yol yardım hizmetlerini müşteriye sunmaktadır.

Kaza veya arıza anlarında en çok Talep edilen hizmet oto çekici uygulamasıdır. Araçlar çeşitli sebeplerle çalışmadığında veya kaza sonrası yolda seyre müsait olmadığı durumlarda oto çekici hizmeti almak çok önemlidir. Oto çekici, aracı gelişmiş makineler sayesinde yoldan kaldırıp tamiri için gereken yere nakletmektedir.

Bu hizmet her ebattaki araç için verilebilmektedir.Binek otolar için standart bir çekici yeterli olmaktayken daha büyük araçlarda durum farklılık göstermektedir.Otobüs ve kamyon gibi araçların kaza yaptığı veya arızalandığı durumlarda çekici hizmeti vermek büyük bir tecrübe gerektirir.Çünkü bu araçlar ebatları itibariyle bütün yolu trafiğe kapatabilecek genişliktedir. Genellikle bu gibi hallerde vinç firmaları da devreye girmekte oto kurtarma faaliyeti müşterek sürdürülmektedir.

Ayrıca binek otolar da olsa kaza yapan araçlar şarampole yuvarlanmışsa veya derin bir yol menfezine düşmüş ise standart olan çekici araçlar yetersiz kalacaktır.Bu gibi hallerde yine devreye vinç firmaları girmek zorundadır ki vinç sayesinde otomobil minibüs veya herhangi bir taşıt yuvarlandığı veya düştüğü yerden kurtarılarak.

Oto Çekici Firmalarının Sunduğu Ekstra Hizmetler

Araçların trafikte kaldığı durumlarda yardımcı olan yol yardım hizmeti konseptinde çok farklı hizmetler bulunmaktadır.Bunlar arasında yer alan aracın deforme olduğu ve seyre müsait olmadığı durumlarda sunulan konaklama hizmeti de çok hayatidir. Araç sürücüsü ve yolcuları bir gece vakti ıssız bir yerde kaldıklarında veya bir kaza neticesinde tenha bir yerde bulunduklarında sunulan bu konaklama hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü kaza gibi hallerde kişilerin bir yere gidip konaklama ayarlamaları çok da kolay değildir.Olayın şokunu yaşayan kişiler bu gibi rutin işlerle uğraşır olmamalıdır ki kaliteli yol yardım firmaları konaklama hizmetini de sunabilmektedir.

Yine kazalı olaylarda yaşanan çeşitli psikolojik travmalar sebebiyle sürücülerin araç kullanmaya devam etmemesi gerekir.Bu gibi durumlarda sürücünün dinlendirilmesi veya herhangi bir rahatsızlığı varsa ve daha ciddi bir durum söz konusuysa bir sağlık merkezine nakli önemlidir.Yol yardım firmaları bu gibi hallerde talep edilmesi durumunda profesyonel sürücü hizmeti de sunabilmektedirler. Bu sayede profesyonel sürücü aracı kullanırken araç sahibinin ve yolcuların istirahat etmesi ve hayatlarını tehlikeye atmaması söz konusu olmaktadır.

Aracın arızalandığı veya kaza yaptığı hallerde ortaya çıkan bir başka talep daha vardır. Oldukça kıymetli olan araçlar yol ortasında veya kenarında başında sahibi olmadan bırakılmamalıdır. İşte bu gibi hallerde yol yardım hizmeti konsepti içerisinde yer alan emanet ve muhafaza da önemli bir uygulamadır.Araç firma tarafından emanet altına alınarak istenen süre zarfında muhafaza edilmektedir.Daha sonra kaza ile ilgili işlemler tamamlandıktan belirli bir süre sonra araç sahipleri talep ettiğinde tekrar araçlarını geri alabilmektedir.

Araç sürücülerinin özellikle gece yolculuklarında başına gelen lastik patlaması çok sıkıntılı bir durumdur. Eğer lastik onarılamayacak gibi ise bu gibi hallerde yol yardım firmasından lastik değişim hizmeti talep edilebilir. Aracın lastiğinin arızalandığı yerde kenara çekilerek bir telefon vasıtasıyla ulaşıldığında yol yardım firması istenen her saatte teknik personel göndererek lastik değişimi gerçekleştirir ve sürücü yoluna devam edebilir.

Zincirleme kaza anları trafik adına karşılaşılabilecek en kötü durumdur. Çok fazla sayıda aracın kaza yaptığı bu gibi hallerde ortaya oldukça kötü görüntüler çıkmakta insanlar  yaşam mücadelesi vermektedir.Bu durumlarda vinç firmaları devreye girerek oto kurtarma ekipleri ile hareket etmelidir ki bu oldukça hayati bir hizmettir. Zira yolun trafiğe açılması ve bir an önce trafik akışının normal seyrine dönmesi gerekir. Aksi takdirde yeni kazalara kapı aralamak mümkündür. Bu derece hayati bir hizmeti veren oto kurtarma firmaları kaliteli bir hizmet anlayışıyla çok hızlı bir şekilde olay yerine erişim sağlayarak hemen müdahale etmelidir.

Birçok yol bakım ve oto kurtarma firması çeşitli sigortalar ve kaskolar üstünden anlaşmaya giderek müşterilere hizmet sunabilmektedirler.Sürücülerin anlaşmış olduğu sigorta ve kaskolar bu gibi yardımların verilmesini sağlayabilmektedir. Kaskonun ve sigortanın kalitesine göre sürücünün alacak olduğu yol yardım hizmeti de değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple sürücüler seyir halindeyken mutlaka sigorta ve kasko poliçelerini de araçlarında bulundurmalıdır.Başlarına kaza veya arıza gibi sıkıntılar geldiğinde poliçenin üstünde yer alan telefonlar vasıtasıyla yol yardım ekiplerine ulaşarak hayati destek alabilirler.

Gerek sürücülerin ve yolcuların gerekse trafik akışı için vazgeçilmez olan yol yardım firmaları sitemizde kendilerine yer bularak daha çok müşteriye ulaşabilmektedir.Sitemizde yer alan tüm bu firmalar her türlü hizmet konseptine sayfalarında yer vererek müşterileri adına doyurucu bilgiler sunabilirler.Gerekli olan telefon irtibat numaraları ve mail adresleri de sayfa bilgisinde yer aldığında müşterilerin istedikleri zaman bu firmalara ulaşması oldukça kolay olacaktır. Bununla birlikte araç sürücüleri almış oldukları yol yardımına göre bir kullanıcı puanlamasına gitmekte ve bu durum daha sonraki oto kurtarma talebinde sitemize müracaat eden kullanıcılar için bir rehber niteliğinde olmaktadır.Eğer oto kurtarma veya yol yardım firmanız varsa ve müşteri yelpazenizi daha fazla genişletmek istiyorsanız mutlaka sayfalarımızda yerinizi alıp firma bilgilerinizi girmelisiniz.Bu sayede çok fazla zahmete girmeden kolay bir şekilde sizi arayan müşterilere ulaşmış olacaksınız.Zaten sitemiz gerek müşteriler gerekse firmalar için bir rehber niteliğinde olup her geçen gün kullanıcı sayısını artırarak bu sahada güzel hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster