• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yol Yardım Firmaları. En Yakın Yol Yardım Firmaları | Birmilyonnokta

Yol Yardım firmaların listesi. Bu sayfada Yol Yardım firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Yol Yardım Firmaları

İtimat Vinç Oto Kurtarma

Yol Yardım


İtimat Vinç Oto Kurtarma firmamız Tekirdağ Çerkezköy’de faaliyetlerine dev

Özkon Vinç

Vinç ve Forklift


Özkon Vinç olarak Konya-Meram da hizmet vermekte olup vinç kiralama, forklift ki

Kütahya Oto Kurtarma&Forklift

Yol Yardım


Kütahya Oto Kurtarma&Forklift olarak hizmetlerimiz açısından, müşteri memnuniy

Doğu Oto Kurtarma Ve Vinç

Yol Yardım


Doğu Oto Kurtarma Ve Vinç Otomotiv sektörü ülkemiz için oldukça

Gençeller Oto Kurtarma

Yol Yardım


Gençeller Oto Kurtarma

İstanbul Arda Oto Kurtarma ve Çekici

Yol Yardım


İstanbul Arda Oto Kurtarma ve Çekici

Lider Oto Kurtarma

Yol Yardım


Lider Oto Kurtarma firmamız İstanbul Ümraniye’de hizmet vermekte olup yenilikçi &

Elif Oto Elektrik

Oto Yedek Parça


ELİF OTO ELEKTİRİK Siz değerli müşterilerimize elifd oto elektirik olarak; oto elektirik, yede

Eray Oto Kurtarma

Yol Yardım


Eray Oto Kurtarma olarak birmilyononkta.com üyesiyiz. Oto kurtarma hizmetlerini 7/24 sorunsuz

Ayhan Yol Yardım

Yol Yardım


Ayhan Yol Yardım şirketi olarak birmilyonnokta.com ile olan iş birliğimizi siz değerli müşteri

Dinar Altın Oto Kurtarma Massey Ferguson Yetkili Servisi

Yol Yardım


Dinar Altın Oto Kurtarma Massey Ferguson Yetkili Servisi olarak araçlarınızın meydanda kalma

Öz Tozanlı Oto Kurtarıcı

Yol Yardım


Oto kurtarma, bilgi birikimi ve deneyim gerektiren bir iştir. Günümüzde oldukç

Kamış Oto Kurtarma

Yol Yardım


Artık yaşam standartlarımızın yükselmesi ve teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi nedeni il

Niğdeli Ahmet Usta

Yol Yardım


Günümüzde neredeyse her evde bir araç olacak kadar araç sayısı artmış

E.C Yol Yardım Oto Kurtarma ( İzmit 7/24 Yol Yardım Firması )

Yol Yardım


E.c Yol Yardım Oto Kurtarma isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olduğunu açıkladı

Nazilli Turan Yol Yardım Oto Kurtarma

Yol Yardım


Nazilli Turan Yol Yardım Oto Kurtarma

Erciş Car Rental Oto Kurtarma

Yol Yardım


Erciş Car Rental Oto Kurtarma, https://birmilyonnokta.com/ sitesinin içinde barındırdığı şir

Eylül 24 Oto Kurtarma ( Tercan Oto Çekici Firması )

Yol Yardım


Erzincan'da hizmet vermekte olan Eylül 24 Oto Kurtarma isimli kaliteli ve güvenilir h

Şahinler Oto Kurtarma ( Sultanhanı Oto Kurtarma Firmaları )

Yol Yardım


aksaray sultanhanı oto kurtarma firmaları,aksaray sultanhanı oto kurtarmacılar,aksaray sultanhanı e

Barış Oto Kurtarma Adıyaman

Yol Yardım


Yol yardım sektöründe ilk tercih edilecek firma olma ve araç sahiplerinin arıza ya

Çelik Oto Kurtarma

Yol Yardım


Balıkesir Çelik Oto Kurtarma olarak, size en iyi hizmeti verebilmek için çalış

Önder Otomotiv Oto Yol Yardım

Yol Yardım


Yol yardım alanında profesyonel hizmet veren Önder Otomotiv Oto Yol Yardım birmilyonnokta.com

Zirve Oto Kurtarma

Yol Yardım


Giresun içerisinde 7/24 yol yardım hizmeti veren firmamız bu alanda en profesyonel kişiler t

Aktürk Oto Kurtarma ( Ulukışla Acil Oto Kurtarıcı )

Yol Yardım


Aktürk Oto Kurtarma firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız Niğde yol yardım sekt&

Savranoğlu Oto Kurtarma

Yol Yardım


Savranoğlu Oto Kurtarma isimli değerli ve kaliteli firmamız, birmilyonnokta.com üyesi olarak b

Foça Vural Oto Kurtarma ( Foça Acil Yol Yardım Firması )

Yol Yardım


Birmilyonnokta.com üyesi olan Foça Vural Oto Kurtarma, Foça üzerinde hizmet


En Kaliteli Yol Yardım Firmaları

Ülkemizde araç sayısı her geçen gün artmakta bu da beraberinde birçok sorunu getirmektedir. İnsanların ulaşım için kullandığı araçlar ticari firmalar tarafından da nakliye noktasında devreye girebilmektedirler. Böylece ortaya milyonlarca aracın olduğu devasa bir trafik çıkmaktadır ki araçların sürekli olarak arttığı trafik ortamında kazaların ve arızaların olmaması düşünülemez. Teknoloji ne kadar ilerlemiş olsa da kazalar ve otomobil arızaları maalesef engellenememektedir. Bununla birlikte Otomotiv Sanayi içerisinde hizmet vermekte olan yol yardım firmaları kaza durumunda veya yol arızası durumunda rahatlatıcı hizmetler sunarak bu konuda yardımcı olmaktadırlar.

Otomobiller ve trafikteki tüm taşıtlar binlerce parçadan oluşan çok ağır makinelerdir. Bu araçların trafikte seyir halindeyken bazı durumlarda arızalanması veya kazalar neticesinde yolda kalması oldukça sık olan bir durumdur. Bu gibi hallerde araç sürücüsü ve yolcular panik yaparak ne yapacaklarını bilmeden beklemektedirler. Hâlbuki ülkemizde bir sektör olan oto Kurtarma firmaları bu noktada devreye girerek yardım talep eden müşterilere çok kaliteli hizmetler sunmaktadırlar.

Araçların arızalanması veya kaza yapması durumunda hizmet sunan yol yardım firmaları için mesai kavramı yoktur. 7 gün 24 saat boyunca bir telefon ile hizmet vermekte olan bu firmalar oldukça donanımlı ve tecrübeli teknik elemanlar barındırmaktadır. Çünkü trafikte meydana gelen kazalar ve arızalar amatörce telafi edilebilecek sorunlar değildir. Alanında uzman tecrübeli olan teknik ekibin hızla olay mahalline intikal etmesi neticesinde gereken tüm yardım bu firmalar tarafından sağlanabilmektedir.

Uzun zaman önce sadece büyük şehirlerde verilebilen yol yardım hizmeti günümüzde birçok ilçe kapsamında dahi verilebilmektedir. Anadolu'nun pek çok yerinde hizmet veren ve dünya standartlarında yarışabilecek kaliteye sahip olan oto kurtarma firmaları bulunmaktadır. Araç sayısına bağlı olarak talep edilen ihtiyaç doğrultusunda her geçen gün sayıları artan bu firmalar bir takım standartlar geliştirerek rekabetçi bir anlayışla hizmet kalitesini üst noktalara çekmeye uğraş göstermektedirler.

Yol Yardım Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Araç sürücülerinin kâbusu olan arızalar bazen şehirlerarası yolculukta başlarına gelebilmektedir. Eğer bir ön hazırlık yapılmamışsa bu gibi durumlarda en uygun olan şey aracın mümkünse kenara çekilip kaliteli bir yol yardım firması ile irtibata geçmektir. Eğer araç yerinden hareket ettirilmeyecek derecede arızalıysa dörtlüler ve flaşörler yakılarak gerekli işaretçiler yola koyulduktan sonra yine oto kurtarma firmasına ulaşmaya çalışılmalıdır.

Yol yardım firmalarının bu gibi hallerde sunabilecekleri hizmetler aslında sürücüler için hayati derecede önemli olabilir. Bir sürücü yol yardım firmasından yardım talebinde bulunduğunu da ilk yapılması gereken şey aracın arızalandığı veya kazanın yapıldığı lokasyonu tam olarak firmaya bildirmektir.Oto çekici firma bu çağrıyı alır almaz 7 gün 24 saat boyunca hiç beklemeden çok hızlı bir şekilde kaza veya arıza yerine erişim sağlamak ile mükelleftir. Kaza yerine ulaşıldığında yol yardım firması bir önce can güvenliğini sağlayacak tedbirleri almalıdır. Bunun hemen ardından kaza anında sürücülerin ve yolcuların herhangi bir şekilde zarar görüp görmediğini tespit eder. Bu tespitin ardından eğer güvenliği ile ilgili herhangi bir sorun yoksa yol yardım hizmetlerini müşteriye sunmaktadır.

Kaza veya arıza anlarında en çok Talep edilen hizmet oto çekici uygulamasıdır. Araçlar çeşitli sebeplerle çalışmadığında veya kaza sonrası yolda seyre müsait olmadığı durumlarda oto çekici hizmeti almak çok önemlidir. Oto çekici, aracı gelişmiş makineler sayesinde yoldan kaldırıp tamiri için gereken yere nakletmektedir.

Bu hizmet her ebattaki araç için verilebilmektedir.Binek otolar için standart bir çekici yeterli olmaktayken daha büyük araçlarda durum farklılık göstermektedir.Otobüs ve kamyon gibi araçların kaza yaptığı veya arızalandığı durumlarda çekici hizmeti vermek büyük bir tecrübe gerektirir.Çünkü bu araçlar ebatları itibariyle bütün yolu trafiğe kapatabilecek genişliktedir. Genellikle bu gibi hallerde vinç firmaları da devreye girmekte oto kurtarma faaliyeti müşterek sürdürülmektedir.

Ayrıca binek otolar da olsa kaza yapan araçlar şarampole yuvarlanmışsa veya derin bir yol menfezine düşmüş ise standart olan çekici araçlar yetersiz kalacaktır.Bu gibi hallerde yine devreye vinç firmaları girmek zorundadır ki vinç sayesinde otomobil minibüs veya herhangi bir taşıt yuvarlandığı veya düştüğü yerden kurtarılarak.

Oto Çekici Firmalarının Sunduğu Ekstra Hizmetler

Araçların trafikte kaldığı durumlarda yardımcı olan yol yardım hizmeti konseptinde çok farklı hizmetler bulunmaktadır.Bunlar arasında yer alan aracın deforme olduğu ve seyre müsait olmadığı durumlarda sunulan konaklama hizmeti de çok hayatidir. Araç sürücüsü ve yolcuları bir gece vakti ıssız bir yerde kaldıklarında veya bir kaza neticesinde tenha bir yerde bulunduklarında sunulan bu konaklama hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü kaza gibi hallerde kişilerin bir yere gidip konaklama ayarlamaları çok da kolay değildir.Olayın şokunu yaşayan kişiler bu gibi rutin işlerle uğraşır olmamalıdır ki kaliteli yol yardım firmaları konaklama hizmetini de sunabilmektedir.

Yine kazalı olaylarda yaşanan çeşitli psikolojik travmalar sebebiyle sürücülerin araç kullanmaya devam etmemesi gerekir.Bu gibi durumlarda sürücünün dinlendirilmesi veya herhangi bir rahatsızlığı varsa ve daha ciddi bir durum söz konusuysa bir sağlık merkezine nakli önemlidir.Yol yardım firmaları bu gibi hallerde talep edilmesi durumunda profesyonel sürücü hizmeti de sunabilmektedirler. Bu sayede profesyonel sürücü aracı kullanırken araç sahibinin ve yolcuların istirahat etmesi ve hayatlarını tehlikeye atmaması söz konusu olmaktadır.

Aracın arızalandığı veya kaza yaptığı hallerde ortaya çıkan bir başka talep daha vardır. Oldukça kıymetli olan araçlar yol ortasında veya kenarında başında sahibi olmadan bırakılmamalıdır. İşte bu gibi hallerde yol yardım hizmeti konsepti içerisinde yer alan emanet ve muhafaza da önemli bir uygulamadır.Araç firma tarafından emanet altına alınarak istenen süre zarfında muhafaza edilmektedir.Daha sonra kaza ile ilgili işlemler tamamlandıktan belirli bir süre sonra araç sahipleri talep ettiğinde tekrar araçlarını geri alabilmektedir.

Araç sürücülerinin özellikle gece yolculuklarında başına gelen lastik patlaması çok sıkıntılı bir durumdur. Eğer lastik onarılamayacak gibi ise bu gibi hallerde yol yardım firmasından lastik değişim hizmeti talep edilebilir. Aracın lastiğinin arızalandığı yerde kenara çekilerek bir telefon vasıtasıyla ulaşıldığında yol yardım firması istenen her saatte teknik personel göndererek lastik değişimi gerçekleştirir ve sürücü yoluna devam edebilir.

Zincirleme kaza anları trafik adına karşılaşılabilecek en kötü durumdur. Çok fazla sayıda aracın kaza yaptığı bu gibi hallerde ortaya oldukça kötü görüntüler çıkmakta insanlar  yaşam mücadelesi vermektedir.Bu durumlarda vinç firmaları devreye girerek oto kurtarma ekipleri ile hareket etmelidir ki bu oldukça hayati bir hizmettir. Zira yolun trafiğe açılması ve bir an önce trafik akışının normal seyrine dönmesi gerekir. Aksi takdirde yeni kazalara kapı aralamak mümkündür. Bu derece hayati bir hizmeti veren oto kurtarma firmaları kaliteli bir hizmet anlayışıyla çok hızlı bir şekilde olay yerine erişim sağlayarak hemen müdahale etmelidir.

Birçok yol bakım ve oto kurtarma firması çeşitli sigortalar ve kaskolar üstünden anlaşmaya giderek müşterilere hizmet sunabilmektedirler.Sürücülerin anlaşmış olduğu sigorta ve kaskolar bu gibi yardımların verilmesini sağlayabilmektedir. Kaskonun ve sigortanın kalitesine göre sürücünün alacak olduğu yol yardım hizmeti de değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple sürücüler seyir halindeyken mutlaka sigorta ve kasko poliçelerini de araçlarında bulundurmalıdır.Başlarına kaza veya arıza gibi sıkıntılar geldiğinde poliçenin üstünde yer alan telefonlar vasıtasıyla yol yardım ekiplerine ulaşarak hayati destek alabilirler.

Gerek sürücülerin ve yolcuların gerekse trafik akışı için vazgeçilmez olan yol yardım firmaları sitemizde kendilerine yer bularak daha çok müşteriye ulaşabilmektedir.Sitemizde yer alan tüm bu firmalar her türlü hizmet konseptine sayfalarında yer vererek müşterileri adına doyurucu bilgiler sunabilirler.Gerekli olan telefon irtibat numaraları ve mail adresleri de sayfa bilgisinde yer aldığında müşterilerin istedikleri zaman bu firmalara ulaşması oldukça kolay olacaktır. Bununla birlikte araç sürücüleri almış oldukları yol yardımına göre bir kullanıcı puanlamasına gitmekte ve bu durum daha sonraki oto kurtarma talebinde sitemize müracaat eden kullanıcılar için bir rehber niteliğinde olmaktadır.Eğer oto kurtarma veya yol yardım firmanız varsa ve müşteri yelpazenizi daha fazla genişletmek istiyorsanız mutlaka sayfalarımızda yerinizi alıp firma bilgilerinizi girmelisiniz.Bu sayede çok fazla zahmete girmeden kolay bir şekilde sizi arayan müşterilere ulaşmış olacaksınız.Zaten sitemiz gerek müşteriler gerekse firmalar için bir rehber niteliğinde olup her geçen gün kullanıcı sayısını artırarak bu sahada güzel hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster