• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yol Yardım Firmaları. En Yakın Yol Yardım Firmaları | Birmilyonnokta

Yol Yardım firmaların listesi. Bu sayfada Yol Yardım firmaları kelimesi ile alakalı sonuçları görüntüleyebilir il ve ilçeye göre filtreleyebilirsiniz

Yol Yardım Firmaları

Yüreğir Oto Kurtarma

Yol Yardım


7 gün 24 saat kaliteli oto kurtarma hizmetleri veren firmamız Yüreğir Oto Kurtarma sizler

İdem Oto Taşımacılık

Yol Yardım


İzmir İdem Oto Taşımacılık otomotiv sektöründe verdiği üstün hizmetlerle en &ou

Durakoğlu Otomotiv ve Kurtarıcı Hizmetleri ( Konya Karatay Oto Kurtarma Firması )

Yol Yardım


Durakoğlu Otomotiv ve Kurtarıcı Hizmetleri ailesi olarak birmilyonnokta.com ile olan iş birliğimizi

Hascan Oto Kurtarma

Yol Yardım


Manisa yol yardım sektöründe yer alan işletmemiz Hascan Oto Kurtarma birmilyonnokta.com &

Ferit Oto Lastik

Yol Yardım


Ferit Oto Lastik Ferit Oto Lastik firması olarak otomotiv sektöründeki birincil değerimiz

Özbal Oto Kurtarma Ve Vinç

Yol Yardım


Hazal Oto Kurtarma

Yol Yardım


Aydın’ın Kuşadası ilçesinde uzun yıllardan bu yana faaliyet gösteren Hazal Oto Ku

E&m Oto Kaporta

Oto Servis ve Tamirhane


Uğur Usta Oto Kurtarma Vinç

Vinç ve Forklift


Uğur Usta Oto Kurtarma Vinç firması olarak Niğde-Ulukışla'da oto kurtarma,vinç ki

Yiğit Oto Kurtarma Forklift İşletmeciliği

Yol Yardım


Aydın yol yardım sektöründe yer alan firmamız bu alanda en kaliteli ve en profesyonel hiz

Rehber Oto Kurtarma

Yol Yardım


Günümüzde bireylerin dalgınlığı ya da araç bakımsızlığı gibi problemlere iste

Akbaş Oto Kurtarma

Yol Yardım


Hatay’ın İskenderun ilçesinde faaliyet göstermekte olan Akbaş Oto Kurtarma firmas

Hayalim Oto Kurtarma Yol Yardım

Yol Yardım


Hayalim Oto Kurtarma Yol Yardım şirketi olarak birmilyonnokta.com kervanına katılmaktan mutluluk du

İzmirli Oto Kurtarma ( Çumra Acil Yol Yardım )

Yol Yardım


İzmirli Oto Kurtarma ( Çumra Acil Yol Yardım ) tüm acil hizmetlerimize ulaşmanız i&cced

Yelken Oto Kurtarma

Yol Yardım


Birmilyonnokta.com kendine çok tecrübeli, deneyimli, meşhur, çok tercih edilen y

Semih Oto Kurtarma ( Denizli Alo Oto Kurtarma )

Otomotiv


Firmamız; Denizli yol yardım sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.  Kuruld

Açıkbaş Oto Lastik

Oto Lastik ve Jant


Araçların lastiklerinde yaşanan sorunların giderilmesi ve lastik değişimleri konusunda sizle

Can Oto Kurtarma Yol Yardım

Yol Yardım


Can Oto Kurtarma Yol Yardım birmilyon.com üyesi olmakla gurur duymakta. İnsanların adeta kahra

Tekeller Oto Kurtarma

Yol Yardım


Siz yollarda mahsur kalmayın diye firmamız her gün yirmi dört saat sizlere hizmet vermekt

Kaya Oto Kurtarma ( Sincan Oto Yol Yardım Firması )

Yol Yardım


Başınız sıkıştığında her daim yanınızda olan Kaya Oto Kurtarma birmilyonnokta.com üyeliği saye

Akkaş Oto Kurtarma

Yol Yardım


Gün içerisinde aracınızı kullanırken veya çeşitli arıza durumlarında oto yardım

Acar Vinç Oto Kurtarma Yol Yardım

Yol Yardım


ACAR VİNÇ OTO KURTARMA YOL YARDIM OLARAK ; OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE S&Uu

Alptaş Oto Kurtarma

Yol Yardım


Güvenilir ve hızlı bir şekilde yardımınıza koşan Konya yol yardım sektöründe adını d

Erdemir Oto Kurtarma

Yol Yardım


Motorlu taşıtlar en temel ulaşım araçlarımızdır. Gerek günlük kullanımda gerekse i

Çarman Oto Kurtarma

Yol Yardım


Konya’daki tüm noktalarda sizlere yol yardım hizmeti veren Çarman Oto Kurtarma is

Barış Oto Kurtarma Akyurt

Yol Yardım


Ulaşım konusunda en büyük yardımcı olan araçlar, özellikle kalabalık şehirler


En Kaliteli Yol Yardım Firmaları

Ülkemizde araç sayısı her geçen gün artmakta bu da beraberinde birçok sorunu getirmektedir. İnsanların ulaşım için kullandığı araçlar ticari firmalar tarafından da nakliye noktasında devreye girebilmektedirler. Böylece ortaya milyonlarca aracın olduğu devasa bir trafik çıkmaktadır ki araçların sürekli olarak arttığı trafik ortamında kazaların ve arızaların olmaması düşünülemez. Teknoloji ne kadar ilerlemiş olsa da kazalar ve otomobil arızaları maalesef engellenememektedir. Bununla birlikte Otomotiv Sanayi içerisinde hizmet vermekte olan yol yardım firmaları kaza durumunda veya yol arızası durumunda rahatlatıcı hizmetler sunarak bu konuda yardımcı olmaktadırlar.

Otomobiller ve trafikteki tüm taşıtlar binlerce parçadan oluşan çok ağır makinelerdir. Bu araçların trafikte seyir halindeyken bazı durumlarda arızalanması veya kazalar neticesinde yolda kalması oldukça sık olan bir durumdur. Bu gibi hallerde araç sürücüsü ve yolcular panik yaparak ne yapacaklarını bilmeden beklemektedirler. Hâlbuki ülkemizde bir sektör olan oto Kurtarma firmaları bu noktada devreye girerek yardım talep eden müşterilere çok kaliteli hizmetler sunmaktadırlar.

Araçların arızalanması veya kaza yapması durumunda hizmet sunan yol yardım firmaları için mesai kavramı yoktur. 7 gün 24 saat boyunca bir telefon ile hizmet vermekte olan bu firmalar oldukça donanımlı ve tecrübeli teknik elemanlar barındırmaktadır. Çünkü trafikte meydana gelen kazalar ve arızalar amatörce telafi edilebilecek sorunlar değildir. Alanında uzman tecrübeli olan teknik ekibin hızla olay mahalline intikal etmesi neticesinde gereken tüm yardım bu firmalar tarafından sağlanabilmektedir.

Uzun zaman önce sadece büyük şehirlerde verilebilen yol yardım hizmeti günümüzde birçok ilçe kapsamında dahi verilebilmektedir. Anadolu'nun pek çok yerinde hizmet veren ve dünya standartlarında yarışabilecek kaliteye sahip olan oto kurtarma firmaları bulunmaktadır. Araç sayısına bağlı olarak talep edilen ihtiyaç doğrultusunda her geçen gün sayıları artan bu firmalar bir takım standartlar geliştirerek rekabetçi bir anlayışla hizmet kalitesini üst noktalara çekmeye uğraş göstermektedirler.

Yol Yardım Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Araç sürücülerinin kâbusu olan arızalar bazen şehirlerarası yolculukta başlarına gelebilmektedir. Eğer bir ön hazırlık yapılmamışsa bu gibi durumlarda en uygun olan şey aracın mümkünse kenara çekilip kaliteli bir yol yardım firması ile irtibata geçmektir. Eğer araç yerinden hareket ettirilmeyecek derecede arızalıysa dörtlüler ve flaşörler yakılarak gerekli işaretçiler yola koyulduktan sonra yine oto kurtarma firmasına ulaşmaya çalışılmalıdır.

Yol yardım firmalarının bu gibi hallerde sunabilecekleri hizmetler aslında sürücüler için hayati derecede önemli olabilir. Bir sürücü yol yardım firmasından yardım talebinde bulunduğunu da ilk yapılması gereken şey aracın arızalandığı veya kazanın yapıldığı lokasyonu tam olarak firmaya bildirmektir.Oto çekici firma bu çağrıyı alır almaz 7 gün 24 saat boyunca hiç beklemeden çok hızlı bir şekilde kaza veya arıza yerine erişim sağlamak ile mükelleftir. Kaza yerine ulaşıldığında yol yardım firması bir önce can güvenliğini sağlayacak tedbirleri almalıdır. Bunun hemen ardından kaza anında sürücülerin ve yolcuların herhangi bir şekilde zarar görüp görmediğini tespit eder. Bu tespitin ardından eğer güvenliği ile ilgili herhangi bir sorun yoksa yol yardım hizmetlerini müşteriye sunmaktadır.

Kaza veya arıza anlarında en çok Talep edilen hizmet oto çekici uygulamasıdır. Araçlar çeşitli sebeplerle çalışmadığında veya kaza sonrası yolda seyre müsait olmadığı durumlarda oto çekici hizmeti almak çok önemlidir. Oto çekici, aracı gelişmiş makineler sayesinde yoldan kaldırıp tamiri için gereken yere nakletmektedir.

Bu hizmet her ebattaki araç için verilebilmektedir.Binek otolar için standart bir çekici yeterli olmaktayken daha büyük araçlarda durum farklılık göstermektedir.Otobüs ve kamyon gibi araçların kaza yaptığı veya arızalandığı durumlarda çekici hizmeti vermek büyük bir tecrübe gerektirir.Çünkü bu araçlar ebatları itibariyle bütün yolu trafiğe kapatabilecek genişliktedir. Genellikle bu gibi hallerde vinç firmaları da devreye girmekte oto kurtarma faaliyeti müşterek sürdürülmektedir.

Ayrıca binek otolar da olsa kaza yapan araçlar şarampole yuvarlanmışsa veya derin bir yol menfezine düşmüş ise standart olan çekici araçlar yetersiz kalacaktır.Bu gibi hallerde yine devreye vinç firmaları girmek zorundadır ki vinç sayesinde otomobil minibüs veya herhangi bir taşıt yuvarlandığı veya düştüğü yerden kurtarılarak.

Oto Çekici Firmalarının Sunduğu Ekstra Hizmetler

Araçların trafikte kaldığı durumlarda yardımcı olan yol yardım hizmeti konseptinde çok farklı hizmetler bulunmaktadır.Bunlar arasında yer alan aracın deforme olduğu ve seyre müsait olmadığı durumlarda sunulan konaklama hizmeti de çok hayatidir. Araç sürücüsü ve yolcuları bir gece vakti ıssız bir yerde kaldıklarında veya bir kaza neticesinde tenha bir yerde bulunduklarında sunulan bu konaklama hizmeti oldukça önemlidir. Çünkü kaza gibi hallerde kişilerin bir yere gidip konaklama ayarlamaları çok da kolay değildir.Olayın şokunu yaşayan kişiler bu gibi rutin işlerle uğraşır olmamalıdır ki kaliteli yol yardım firmaları konaklama hizmetini de sunabilmektedir.

Yine kazalı olaylarda yaşanan çeşitli psikolojik travmalar sebebiyle sürücülerin araç kullanmaya devam etmemesi gerekir.Bu gibi durumlarda sürücünün dinlendirilmesi veya herhangi bir rahatsızlığı varsa ve daha ciddi bir durum söz konusuysa bir sağlık merkezine nakli önemlidir.Yol yardım firmaları bu gibi hallerde talep edilmesi durumunda profesyonel sürücü hizmeti de sunabilmektedirler. Bu sayede profesyonel sürücü aracı kullanırken araç sahibinin ve yolcuların istirahat etmesi ve hayatlarını tehlikeye atmaması söz konusu olmaktadır.

Aracın arızalandığı veya kaza yaptığı hallerde ortaya çıkan bir başka talep daha vardır. Oldukça kıymetli olan araçlar yol ortasında veya kenarında başında sahibi olmadan bırakılmamalıdır. İşte bu gibi hallerde yol yardım hizmeti konsepti içerisinde yer alan emanet ve muhafaza da önemli bir uygulamadır.Araç firma tarafından emanet altına alınarak istenen süre zarfında muhafaza edilmektedir.Daha sonra kaza ile ilgili işlemler tamamlandıktan belirli bir süre sonra araç sahipleri talep ettiğinde tekrar araçlarını geri alabilmektedir.

Araç sürücülerinin özellikle gece yolculuklarında başına gelen lastik patlaması çok sıkıntılı bir durumdur. Eğer lastik onarılamayacak gibi ise bu gibi hallerde yol yardım firmasından lastik değişim hizmeti talep edilebilir. Aracın lastiğinin arızalandığı yerde kenara çekilerek bir telefon vasıtasıyla ulaşıldığında yol yardım firması istenen her saatte teknik personel göndererek lastik değişimi gerçekleştirir ve sürücü yoluna devam edebilir.

Zincirleme kaza anları trafik adına karşılaşılabilecek en kötü durumdur. Çok fazla sayıda aracın kaza yaptığı bu gibi hallerde ortaya oldukça kötü görüntüler çıkmakta insanlar  yaşam mücadelesi vermektedir.Bu durumlarda vinç firmaları devreye girerek oto kurtarma ekipleri ile hareket etmelidir ki bu oldukça hayati bir hizmettir. Zira yolun trafiğe açılması ve bir an önce trafik akışının normal seyrine dönmesi gerekir. Aksi takdirde yeni kazalara kapı aralamak mümkündür. Bu derece hayati bir hizmeti veren oto kurtarma firmaları kaliteli bir hizmet anlayışıyla çok hızlı bir şekilde olay yerine erişim sağlayarak hemen müdahale etmelidir.

Birçok yol bakım ve oto kurtarma firması çeşitli sigortalar ve kaskolar üstünden anlaşmaya giderek müşterilere hizmet sunabilmektedirler.Sürücülerin anlaşmış olduğu sigorta ve kaskolar bu gibi yardımların verilmesini sağlayabilmektedir. Kaskonun ve sigortanın kalitesine göre sürücünün alacak olduğu yol yardım hizmeti de değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple sürücüler seyir halindeyken mutlaka sigorta ve kasko poliçelerini de araçlarında bulundurmalıdır.Başlarına kaza veya arıza gibi sıkıntılar geldiğinde poliçenin üstünde yer alan telefonlar vasıtasıyla yol yardım ekiplerine ulaşarak hayati destek alabilirler.

Gerek sürücülerin ve yolcuların gerekse trafik akışı için vazgeçilmez olan yol yardım firmaları sitemizde kendilerine yer bularak daha çok müşteriye ulaşabilmektedir.Sitemizde yer alan tüm bu firmalar her türlü hizmet konseptine sayfalarında yer vererek müşterileri adına doyurucu bilgiler sunabilirler.Gerekli olan telefon irtibat numaraları ve mail adresleri de sayfa bilgisinde yer aldığında müşterilerin istedikleri zaman bu firmalara ulaşması oldukça kolay olacaktır. Bununla birlikte araç sürücüleri almış oldukları yol yardımına göre bir kullanıcı puanlamasına gitmekte ve bu durum daha sonraki oto kurtarma talebinde sitemize müracaat eden kullanıcılar için bir rehber niteliğinde olmaktadır.Eğer oto kurtarma veya yol yardım firmanız varsa ve müşteri yelpazenizi daha fazla genişletmek istiyorsanız mutlaka sayfalarımızda yerinizi alıp firma bilgilerinizi girmelisiniz.Bu sayede çok fazla zahmete girmeden kolay bir şekilde sizi arayan müşterilere ulaşmış olacaksınız.Zaten sitemiz gerek müşteriler gerekse firmalar için bir rehber niteliğinde olup her geçen gün kullanıcı sayısını artırarak bu sahada güzel hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster