• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Güzeltürk Oto Kurtarma

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Alperen Güzeltürk

  • firma instagram

Güzeltürk Oto Kurtarma markamız, kendi sektöründe modernize ve oldukça yenilikçi çalışmaları ile öne çıkmakta ve birmilyonnokta.com web sitesi üye olarak hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul Pendik acil oto kurtarma ve yol yardım hizmetleri sektöründe oldukça yüksek kalitede ve nitelikli hizmetleri ile tanınmakta olan firmamız, kendi alanında ne çok tercih edilen işletmelerin de başında gelmektedir. Bahsi geçen acil yol yardım hizmetleri alanında en popüler işletmelerden bir tanesi olarak öne çıkan Güzeltürk Oto Kurtarma markamız, pek değerli müşterilerinin memnuniyeti için de çalışmalarına canla başla devam etmektedir.

Uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde oldukça hızlı ve etkin bir şekilde acil oto yol yardım çalışmalarını pek değerli müşterilerine sunmakta olan firmamız, sektöründe lider ve öncü hizmetleriyle de tanınmaktadır. Üst düzey hizmet standartları ve oldukça makul fiyat standartları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, kendi alanında oldukça yenilikçi ve modernize çalışmalarıyla da söz konusu sektör içerisinde popülerliğini korumaktadır.

Yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ile çalışmalarına devam etmekte olan Güzeltürk Oto Kurtarma markamız, İstanbul ili Pendik ilçesi içerisindeki çeşitli hizmetlerini de kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli marka web sitesine de sahip olan Güzeltürk Oto Kurtarma firmamıza; GSM telefona numaramız, firma web sitemiz veya İstanbul ili Pendik şubemiz aracılığıyla kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR