• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Abim Restaurant

Adres :

Dutlubahçe Mah. 761 Sok. Çiftçi Apt. No: 7/a Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Halil Çetin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (501) 332 53 07

Güler yüzlü ve dinamik ekibiyle çalışmakta olan Abim Restaurant, birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlardan biridir. Kaliteli ve donanımlı kişilerden oluşturduğumuz çalışan ekibimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz. Yetenekli ve tecrübeli aşçılarımız sayesinde en lezzetli yemekleri yapıyoruz. Dinamik ve samimi garsonlarımız ile en hızlı ve eksiksiz servisi yapmayı amaçlıyoruz. Şehrin yollarına hakim olan motorlu kuryelerimiz sayesinde ev ve iş adreslerinize de en kısa sürede teslimat yapabilmekteyiz. Sizin memnuniyetiniz için durmadan çalışan ekibimiz, restoranımızı oldukça koordine bir şekilde işletmektedir.

Pide, kebap, ızgara gibi ülke çapında son derece ünlü yemekleri hizmetinize sunmaktayız. Her yemeğimizi aynı özenle yapıyoruz. Son derece kaliteli ve hızlı servis yapabilmek için öz veriyle çalışmaktayız. Oldukça hakkaniyetli olan fiyatlandırmamız sayesinde her bütçeye hitap ediyoruz. Antalya restaurant sektöründe, aileniz ile maddi olarak zorlanmadan kaliteli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin ve emektar ekibimizin sağlığı, bizim için büyük önem arz etmektedir. Hijyen konusunda oldukça hassas duran işletmemiz, rutin temizliklerin yanı sıra sürekli dezenfekte edilmektedir. Aynı masalara gün içinde pek çok kişinin oturduğunu düşünürsek, gün boyunca temizliğin ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabiliriz. Güvenilir hizmet sunabilmek ve kendimizi sürekli olarak geliştirebilmek için çok çaba sarf etmekteyiz. Siz de bizi tercih ederek kaliteli bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR