• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Abroz Apart Hotel 2 ( Marmara En Yakın Konaklama Mekanları )

Adres :

Abroz Mahallesi Abroz Mevkii Küme Evleri No: 40/4 Saraylar Balıkesir » Marmara

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selahattin Mermertaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 364 74 76

Whatsapp 2:

0 (537) 581 30 20

Turizm sektöründe hizmet veren Abroz Apart Hotel 2 birmilyonnokta.com üyesidir. Turizmin en gelişmiş ve gözde bölgesinde sizlere ayrıcalıklı konaklama hizmetleri sunmaktayız. Firmamız yıllardır faaliyet gösterdiği sektörde edindiği tecrübe ve birikimi hizmet kalitesine yansıtarak müşterilerine en ideal hizmetleri sunmaktadır. Tatiliniz veya seyahatlerinizde aradığınızdan çok daha fazla özelliği barındıran apart otellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Keyifli ve konforlu bir tatilin en önemli parçasını sizler için biz tamamlıyoruz.

Balıkesir turizm sektöründe müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmetler sunarak öncü firmalar arasında yer almaktayız. Denize yakın konaklama yeri arayanlar için en ideal adres olarak hizmet vermekteyiz. Denizin yanı sıra tatil beldesinin merkezinde yer alan konumu ile her açıdan kolay ulaşım imkanı sunmaktadır. Sizlerin memnuniyetini önemseyerek hazırladığımız otelimizde her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz şekilde donatılmıştır. Tertemiz ve güvenle kalabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Uzun veya kısa fark etmeksizin dizayn edilmiş otelimizle sizlere kesintisiz hizmetler vermekteyiz.

Sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilmeniz için sizler adına her şeyi düşünerek işlemlerimizi tamamladık. Uygun fiyatlarla kaliteli konaklama hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz için önemli bir hizmeti yerine getirmekteyiz. Rekabet ettiğimiz konaklama firmalarından verdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerle ön plana çıkmaktayız. Günlük, haftalık veya aylık konaklama hizmetlerimizle sizlere farklı seçenekler sunmaktayız. En değerli zamanlarınızda sizlere sunduğumuz hizmetlerle yaşam kalitenizi yükseltmekteyiz. Konaklama hizmetlerinde bütçenize hitap eden fiyatlar ve makul ödeme seçenekleri ile sizlerin hizmetindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR