• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Yörükoğlu Şarküteri

Adres :

Toygar Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Erdem Apt. No: 13/a Karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Bardak - Ali Karaca

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

emrah91919@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 211 89 80

Whatsapp 2:

0 (535) 418 58 83

Balıkesir alışveriş sektöründe hizmet sunan Yörükoğlu Şarküteri birmilyonnokta.com ailesinin üyesidir. Sofraların vazgeçilmezi olan şarküteri ürünlerinin lezzetini ve faydalarını anlatmaya kelimeler yetmez. Söz konusu Yörükoğlu ürünleri olduğunda ise kahvaltılarda çok daha keyifli geçmektedir. Bizim için sizlerin düşünceleri ve sağlıkları çok önemlidir. Her şeyi çok dikkatli ve titiz bir şekilde yapmaktayız. Kullanılan her bir malzemeyi özen ile seçmekteyiz. Kalitemizin sırlarından biri de detaylara önem vermemizde saklıdır.

Geniş ürün yelpazemiz içerisinde yer alan lezzetlerimiz süt ve süt ürünleri, doğal ürünler, manda sütü, kurutulmuş sebze, kuruyemiş, doğal zeytinyağı, tavuk şarküteri, ekşi mayalı köy ekmeği yer almaktadır. Fabrikada işlem görmemiş doğal bir süt arıyorsanız doğru yerdesiniz. Alo süt sipariş hizmetimiz ile gerçek sütün tadı ile tanışabilirsiniz.

Bu ürünlerimizin yanında bal, fıstıklı pişmaniye, bakliyatlar, havuç, biber, domates olmak üzere çeşitli turşular, ceviz, nar ekşisi, yumurta, süt reçeli, mıhlama peyniri, kuru ve yaş hurma, incir, cevizli sucuk, cezerye de bulabilirsiniz.

Ev yapımı mantı, erişte, sebzeli erişte ve tam buğday eriştesi içinde doğru yerdesiniz. Organik beslenmek çok önemlidir. Gönül rahatlığı ile ürünlerimizi tüketebilirsiniz. İlk defa denediğiniz an aklınızda bu lezzet ile bugüne kadar nasıl tanışmadığınızı sorgulayacaksınız. Ürünlerimizi kullanmaya başladığınız zaman mutfağınızda ve sofralarınızda yeni bir dönem başlayacak. Ürünlerimizi incelemek ve aradığınız lezzetleri bulmak için sizleri de şarküterimizde görmek bizleri çok mutlu eder.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR