• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Abusgal Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Halil

İşletmemiz; Trabzon restoran sektöründe hizmet vermektedir. İşletmemizde günlük serpme kahvaltı hizmetleri verilmek ile birlikte doğum günü, nişan, kına gecesi gibi özel gün ve organizasyon düzenlemek isteyen siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Rahat oturma alanlarımız, açık ve her noktadan görülebilir sahnemiz ve lezzet dolu mutfağımız ve hizmet kalitemiz ile bir işletme olarak sizi özel hissettirecek her türlü donanıma sahibiz.

İşletme olarak temel çalışma prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Bu ilkemiz ışığında siz değerli müşterilerimize düzenlediğiniz organizasyonların tüm aşamalarında yardımcı olarak; siz ve misafirlerinize kusursuz bir hizmet sunabilmek adına; engin tecrübelerimiz ile yardımcı olmayı bir görev addediyoruz. Alanında deneyimli ve güler yüzlü çalışma personelimiz organizasyonlarınız süresince kaliteli hizmetleri ile misafirlerinize kolaylık sağlayarak hiçbir aksaklık yaşanmadan keyifli bir zaman geçirmenize yardımcı olur. Dolayısıyla yıl dönümleriniz, özel günleriniz, iş veya bayi toplantılarınızda sizlere ev sahipliği yapıyoruz. Orijinal ve renkli iç dekorasyonumuz ile güzel ve keyifli zamanlar geçirmeniz için gayret sarf ediyoruz.

İşletmemiz sevdikleriniz ile baş başa zaman geçirip çay ve kahvenizi yudumlarken keyifli sohbetler edebileceğiniz sakin ve samimi bir atmosfere sahiptir. Biz işletme olarak bir kahve içimlik zaman diliminden; saatlerce süren keyifli sohbetlere ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İşletme olarak hedefimiz müşterilerimize hayal ettikleri anları keyifle geçirebilecekleri nezih ve ferah bir ortamı sunarak mutluluklarında pay sahibi olmaktır. Bunun için iddialı ve kendimizden emin adımlar ile yolumuzda ilerlemeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR