• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Acf Amerikan Cam Filmi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Aslan

  • firma instagram

Oto boya koruma ve cam filmi işlemleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olan Acf Amerikan Cam Filmi birmilyonnokta sitesinin bir üyesidir. Yılların deneyimi ile oto bakım ve güzellik sektöründe en üst düzeyde hizmet sunmak için çalışıyoruz. Araçlarınızın daha uzun ömürlü olması ve şık bir görünüm kazanması için üst düzey bir bakım sağlıyoruz.

Araçlar çeşitli çevresel etkilere maruz kalarak etkilenebilir ve zamanla yıpranabilir. Boya hasarları oluşabilir. Parçalarında aşınma meydana gelebilir. Aracın dış görünümü bozulabilir. Toz, polen ve kuş dışkıları aracın yüzeyinde zamanda lekeler bıkabilir. Özellikle kuş dışkısı, asit içeriklidir ve boyaya kalıcı zarar verebilir.

Yüksek ve düşük sıcaklıklar araçtaki plastik parçaların kimi zaman sertleşmesine kimi zaman da çatlamasına neden olabilir. Uzun süre güneşe maruz kalmak, aracın boyasını matlaştırabilir. İşte aracınızı bu çevresel etkenlerden korumak ve parlaklığını uzun süre sağlamak için İzmit oto galeri olarak oto boyama koruma hizmeti sunuyoruz. Teknolojinin sağladığı en son ürünlerle aracınızın dış yüzeyini koruyor ve olası çiziklere, oksidasyona karşı etkili koruma sağlıyoruz.

Aracın içindeyken zararlı UV ışınlarından korunmak isterseniz, aynı zamanda güneşin sıcaklığından uzak kalmayı arzu ederseniz aracınıza cam film uygulatabilirsiniz. İşletmemizin uygulamasını yaptığı cam filmler sayesinde müşterilerimiz gözlerini yansımalardan korur. Trafikteyken ister kısa ister uzun mesafe olsun rahat bir sürüş deneyimi yaşar. Uzman ekibimizin hizmetlerinden istifade etmek isterseniz, mekânımıza bekleriz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar