• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Acıpayam Psikolojik Danışman Zehra Yiğit

firma adresi

Adres :

- Denizli » Acıpayam
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Zehra Yiğit
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (553) 907 04 71

  • firma instagram

Acıpayam psikolojik danışman Zehra Yiğit kusursuz danışmanlık hizmetiyle yıllardır sizinle buluşmanın gururunu yaşıyor. Acıpayam çocuk oyun terapisi, yetişkin danışmanlık hizmeti, öğrenci koçluk hizmeti, sınav danışmanlık hizmetleri, bireysel terapi merkezi, online terapi hizmeti, öfke kontrolü terapisi, sınav kaygısı terapisi gibi birçok hizmetlerle danışanlarımızla buluşuyoruz.

Denizli psikolojik danışman tavsiye edilen psikolog olarak ilgi görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Birçok farklı alanda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Sizler de danışma hizmeti almak istiyorsanız tereddüt etmeden güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Gizlilik konusuna oldukça önem vererek danışanlarımızın güvenine gereken özeni gösteriyoruz.

Aile danışmanlık merkezi olarak da hizmet sunmaktayız. Bizimle sorunlarınızı konuşmaktan çekinmeyin. Profesyonel destek alarak tüm sorunların üstesinden gelebilir ve merak ettiğiniz konular hakkında gerekli bilgileri alabilirsiniz. Ruhunuzu iyileştirmek istiyorsanız biz buradayız. Kişiye özel eğitim, bireysel psikolojik danışmanlık, ergen-yetişkin danışmanlığı gibi hizmetler sunmaktayız. Ruhunuzu iyileştirmek için adım atmaktan çekinmeyin.

Yks ya da lgs hazırlık süreci, haftalık ve günlük çalışma takibi gibi öğrenci koçluğu hizmetimiz de bulunmaktadır. Hayallerinize giden yolda profesyonel bir danışmanın etkisini denemeye ne dersiniz? Yapılan araştırmalar psikolojik destek alan bireylerin daha sağlıklı olduğunu göstermektedir. Olaylara bakış açısı ve hayata objektif bakma noktasında terapi almak oldukça etkilidir. Hayatın akışı içinde kullanabileceğiniz birçok beceri öğrenmek için psikolojik destek alabilirsiniz. Birçok kişi destek almaktan kaçınır. Ancak insan hayatında terapi oldukça etkili ve önemlidir. Bizi tercih etmekten çekinmeyin.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR