• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gökdoğan Taşımacılık Okul Servisi Personel Servisi

Adres :

Bağlık Mahallesi Gödene Caddesi Zümrüt Sitesi No 99/1 B/ Blok Kat : 2 Daire 4 Kumluca Antalya Antalya » Kumluca

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Gökdoğan

E-Posta Adresi :

ibrahimgokdogan@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 308 46 46

Whatsapp 2:

0 (533) 308 46 46

Gökdoğan Taşımacılık Okul Servisi-Personel Servisi

Ulaşım sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Gökdoğan Taşımacılık Okul Servisi-Personel Servisi firması olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.
Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR