• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ayşegül Güneş Butik - Korkuteli Tesettür Giyim

Adres :

Kiremitli Mahallesi 859 Sokak No 23 Antalya » Korkuteli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Güneş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 402 01 90

Giyim sektöründe hizmet sunmakta olan Ayşegül Güneş Butik isimli eşsiz hizmete sahip firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olmayı tercih eden firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır. Antalya'da halka hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp hizmet sunmaktadır. Giyim insanlığın gelişmesi ve medeniyetler kurması ile oldukça önemli bir noktaya gelmiştir. İlk kullanılma nedeni soğuktan korunmak olsa da günümüzde şık olmak için giyime dikkat edilir. Bugün gideceğimiz yere göre giyinip takınıyoruz.

Antalya tekstil ve giyim, tüm Antalya halkı ile de sınırlı kalmayıp birçok yere ürünlerini satmış bulunmaktadır. Ünlülerin tarzına ve modaya göre son derece özel üretimler yapmakta olan firmamız, bu tasarımları olduk a uygun fiyata da satışa sunuyor. Kaliteli ve güvenilir giyim hizmeti sunmakta olan firmamızın tüm ürünlerinin ne kadar uzun ömürlü ve dayanıklı olduğunu biliyor muydunuz?

Kurulduğu günden bu yana sayısız insana giyim anlamında hizmet sunmuş olan firmamız, bir yer modelist görevi de görmüş oluyor. Moda'ya göre giyinmek isteyenlerin tek adresi olan firmamız, şok kampanyaları ve büyük indirimleri ile yedi yirmi dört saat aralıksız hizmet sunmaya devam ediyor. Sizler de güzel ve şık giyinirken az ödemek bütçenizi zorlamamak istiyorsanız eğer en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

Yedi yirmi dört saat hizmet sunmakta olan firmamıza iletişim numarası üzerinden anında ulaşıp sipariş verebilir veya detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesabımız üzerinden satışa sunduğumuz tüm butik ürünlerimize ulaşabilir oturduğunuz yerden de alışveriş yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar