• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ada Fast Food

Adres :

Adnan Menderes Bulvarı Hicret Sokak No: 12/c Kütahya » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Akıska

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

akiskahasa43@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 333 02 22

Türkiye’deki irili ufaklı birçok işletmeyi tek bir çatı altında toplayan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden Ada Fast Food Kütahya fast food sektöründe olan faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmektedir. Müşterilerine farklı ağız tatlarına uygun sokak lezzetleri sunan işletme, doyurucu porsiyonları ve baştan çıkarıcı lezzetleri ile tanınmakta.

Kütahya’nın merkezinde kahvaltı yapamamış müşterileri için farklı çeşitlerde tostlar hazırlayan işletme, müşterilerinin isteklerine göre de değişik tarifler uygulayabilmekte, farklı malzemeler kullanabilmektedir. Özel tost ekmeği ile yapılan tostları ile her damak tadını memnun eden işletme aynı zamanda sahip olduğu ferah ve rahat mekânı ile sabah kahvaltılarını yapmak için de oldukça uygun bir mekân. Tostun yanında soğuk ve sıcak çeşitlerinin de bulunduğu menü geniş içeriği sayesinde farklı birçok ağır tadını tatmin edebiliyor.

Kahvaltının yanında öğle ve akşam üstü yemekleri için de uygun bir menüsü olan işletme müşterilerine çiğ köfte ve farklı dürüm çeşitleriyle hizmet veriyor. Çiğköftesini tamamen doğal ve organik malzemelerden Adıyaman usulü olarak elde hazırlayan işletme, istenirse dürüm halinde, istenirse paket halinde satışını yapmaktadır.

Aynı zamanda insanların bir araya gelip dilediklerince muhabbet edebilecekleri bir çay bahçesi olarak da hizmet veren Ada Fast Food, mekâna gelme fırsatı olmayan ancak bu doyurucu lezzetlerden uzak da kalmak istemeyenler için ev ve iş yerlerine servis seçeneği de sunmaktadır. Merkezi konumuyla da dikkat çeken işletme, Kütahya’nın en çok tanınan ve sevilen fast food işletmelerinden biridir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR