• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adel Spa ve Masaj Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Düzce Merkez’de Adel Spa ve Masaj Merkezi olarak medikal anlamda masaj hizmeti veren profesyonel bir firma anlamında hizmet veriyoruz. Güvenilir ve bilindik bir firma olarak Düzce’de bu sektörde uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimizin yoğun stres ve fiziksel yorgunluğa dayanarak yararlanmak istediği bu hizmeti, uygun fiyatlarla güvenilir bir işletme olarak sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda sertifikalı çalışma arkadaşlarımızla medikal anlamda bir masaj sağlıyor ve probleminizin çözümüne efektif bir katkıda bulunuyoruz.

Düzce hamam sauna ve masaj salonu denildiği zaman akla gelen ilk firma olabilmenin gururunu yaşıyoruz. Salonumuzda klasik masaj, kese köpük, medikal masaj, sauna gibi çeşitli hizmetlere yer veriyoruz. Bütün hizmetlerimizi en hijyenik ortamlarda size sunuyor ve hem rahatlayabileceğiniz, hem de güven dolu hissedebileceğiniz bir ortam yaratmaya gayret gösteriyoruz. Müşterilerimizle iletişim kurarken de güler yüzlü bir hizmet sunuyor ve onları evlerinde gibi hissettirebilecek şekilde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Masaj salonları arasında en uygun fiyatlarla hizmet veren salonlardan birisiyiz. Spa, masaj salonu, hamam, kese, medikal masaj gibi bütün hizmetlerde uygun bir fiyat politikasıyla çalışıyor ve hemen her kesimden yer alan müşterilerimizin hizmetlerimizden yararlanmalarını hedefliyoruz. Her zaman siz değerli müşterilerimizi memnun etme temelli çalıştığımız için uygun fiyatlarla kaliteli iş yapmayı aynı anda benimsemiş bulunuyoruz. Hamam sauna ve masaj salonu anlamında hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bütün müşterilerimizi salonumuza beklemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR