• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Cihangir Hanedan Yufkacısı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferihan Ekin

Cihangir Hanedan Yufkacısı olarak İstanbul Avcılar’da faaliyet gösteren işletmemiz uzun yıllardır benzersiz lezzetlere ev sahipliği yapmaktadır. Günümüzde doğal ürünlere ulaşmanın oldukça zor olduğu ortamda bizler tam da bunu yapıyoruz. Doğal malzemeler kullanılarak tecrübeli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizde gerek kullanılan malzeme tedarikinde gerekse hazırlanış ve servis sırasında hijyen olgusuna dikkat ediyoruz. Malzemelerin tedarikinde soğuk zincirin kırılmamasına azami hassasiyet gösteriyoruz. Sertifikalı ve güvenilir malzemeler ile ürünlerimizi hazırlıyor, her gün taptaze şekilde tercihe açıyoruz.

İstanbul ev yemeği sektörünün öncü işletmelerinden birisi olarak bizler koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımıza yön veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin yaşam standartlarınızı en üst seviyeye çıkarmak, lezzetli ve sağlıklı besinlerle beslenmenize yardımcı olmak için çabalıyoruz. Her zaman daha kalitelisini yapabilmek için gayret gösteriyoruz. İşletmemizin en değerli parçaları olarak siz müşterilerimizi görüyor, hoşnut olabilmeniz adına dünya standartlarında modern uygulamaları getiriyoruz.

Cihangir Hanedan Yufkacısı olarak sektörün lider işletmelerinden birisi olmayı benimseyerek müşterilerimize dürüst, yenilikçi, kaliteli hizmet vermeyi ilke ediniyoruz. Değişen tüketim alışkanlıklarına en doğal lezzetlerle karşılık verebilmek adına kendimizi daima güncelliyor, en modern teknolojilerin oldukça kısa sürede yufkacı salonumuzda hayat bulmasını sağlıyoruz.

İşletme olarak güler yüzlü, titiz, deneyimli ekibimizle birlikte geniş bir hizmet seçeneği sağlıyoruz. Tel kadayıf satışı, ev yapımı mantı satışı, yufka yapımı, ev yapımı erişte satışı, yaş yufka satışı ve günlük süt siparişi gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR