• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyaman Onur Çiğköfte

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Mut

Adıyaman Onur Çiğköfte

Adıyaman Onur Çiğköfte olarak yapmış olduğumuz tüm çalışmalarımızda, araştırmalarımızda ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizde kendimize amaç olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçları tam manası ile karşılanana kadar durmayacağımızı belirlemiş bulunmaktayız. Bu amacımız firmamızın kuruluş gününden bu güne gelen süreç içerisinde hiçbir zaman değişmemiş bulunmakta ve tüm hizmetlerimizin, ürünlerimizin oluşmasında bize yön veren dürtü halini almaktadır. Bu doğrultuda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için çalışmalarımızı sürekli sürdürmekte ve hiçbir aksaklık vermeden, hiçbir zaman yorulmadan müşterilerimiz ile irtibatı koparmadan onların ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz.

Sahip olduğumuz ve felsefemiz olarak kabul ettiğimiz dürüstlük, özgüven, azim ve çalışkanlık değerlerinden vazgeçmeden her koşulda yüksek motivasyonla çalışmaktayız. Her zaman ve her daim gelişime açık olan Adıyaman Onur Çiğköfte firması olarak profesyonel kadromuzla iş hayatında en iyilerden olmaya ve kendi kırdığımız skorları da aşarak kendisini geçen firma olmaya devam edeceğiz.

Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

HER AYIN 15 İNDE % 50 İNDİRİM FIRSATLARINI KAÇIRMAYIN
ÜRÜNLERİMİZ
DÜRÜM ÇİĞKÖFTE 4TL
TEK LAVAŞ KARIŞIK ÇİĞKÖFTE 5 TL
ÇİFT LAVAŞ KARIŞIK ÇİĞKÖFTE 6 TL
KİLO ÇİĞKÖFTE 40 TL
YARIM KİLO ÇİĞKÖFTE 20TL
150 GRAM ÇİĞKÖFTE 5 TL (LAVAŞ MARUL SOS HEPSİ İÇİNDE)
200 GRAM ÇİĞKÖFTE 6 TL (LAVAŞ MARUL SOS HEPSİ İÇİNDE)
300 GRAM ÇİĞKÖFTE 10 TL (LAVAŞ MARUL SOS HEPSİ İÇİNDE)
400 GRAM ÇİĞKÖFTE 12 TL (LAVAŞ MARUL SOS HEPSİ İÇİNDE)
600 GRAM ÇİĞKÖFTE 20 TL (LAVAŞ MARUL SOS HEPSİ İÇİNDE)
AİLE PAKETİ(800 GRAM) ÇİĞKÖFTE 30 TL (LAVAŞ MARUL SOS HEPSİ İÇİNDE)
GÜNLÜK TAZE MİDYE DOLMA SİPARİŞİ ALINIR
EKMEK ARASI PATSO
ÇUBUKDA PATATES
SÜT MISIR SATIŞLARI
GÜNLÜK TAZE MİDYE SATIŞLARI
İÇECEK ÇEŞİTLERİMİZ
KOLA
AYRAN
ŞALGAM
TURŞU SUYU
SODA
MEYVELİ SODA
SU ÇEŞİTLERİ

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR