• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Adıyamanlı Çiğköfteci Hasan Usta

Adres :

Şehreküstü Mahallesi Tavukçu Sokak No: 13/b Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadriye Çelik

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

md749707@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 321 00 05
Dost muhabbetlerinize çayımızla dem; kahvemizle hatır olup gönüllerinizi; çiğköftemizin lezzetiyle de damaklarınızı şenlendirmek isteriz. Alt katımızda çiğköfte salonu olup, üst katımızda özel gün, davet ve kutlamalarınız için de kullanabileceğiniz sıcak ve samimi bir kafeteryamız mevcuttur.

Yemek yemek için fazla vaktinizin olmadığı durumlarda aperatif şeyler tüketmeniz açlığınızı bastırmanıza yardımcı olur. Aperatif yiyecekler hızlı hazırlanmasının yanında pratik tüketimi ile kaliteli malzemeler ile oluşturulmuşsa lezzetli bir atıştırmalık yerine geçebilir. Çiğköfte bu alternatif yiyeceklerden bir tanesidir. Çiğköftenin kısa sürede sunuma hazır olması, pratik tüketim şekli açlığınızı en çabuk şekilde bastırmanızı sağlar. Bursa yeme içme eğlence alanında hizmetlerini gerçekleştiren firmamız sizlere kısa süreler içerisinde enfes lezzette çiğköfteler sunmaktadır. Yılların tecrübesi ile yoğurduğumuz çiğköftemizin eşsiz tadının ağzınızda kalması ve nitelikli hizmetimizden memnuniyet duyacağınız garantilidir.

İşletmemiz bünyesinde bulunan deneyimli personel hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uymaktadır. Firmamızda sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir duruma mahal verilmemektedir. Çiğköfte salonumuz nezih ortamı ile ailenizi ve yakınlarınızı ağırlayabilecek kaliteye sahiptir.

Kafe olarak da hizmet veren işletmemizde doğum günü organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. En güzel anılarınızı biriktirmek için bu tür özel günlerinizi şık, konforlu salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamızın vizyonunu müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu sebep ile en üst düzey nitelikli hizmet vermeyi ilke ediniriz. Lezzetli çiğköftelerimiz, nezih mekânımız ile size sunduğumuz hizmet hep güler yüzle gerçekleştirilmektedir. Sunduğumuz her yiyeceği ve içeceği ailemize sunar gibi hazırlarız. Gerek yapım gerek pazarlama aşamasında hijyen ve sanitasyon kurallarını önem ile uygular, en kaliteli malzemeleri tecrübemiz ile birleştiririz. Lezzetli çiğköftelerimizden tatmak, nitelikli hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR