• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Afyon Yangın Söndürme&oto Kurtarma

Adres :

Veysel Karani Mahallesi 1139 Sokak No: 24/a Merkez/afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Burak Acun

E-Posta Adresi :

afyonyangin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 609 79 99

Whatsapp 2:

0 (507) 609 79 99

Whatsapp 3:

0 (553) 947 01 02

Afyon Yangın Söndürme&Oto Kurtarma

7/24 yangın söndürme cihazları, yangın tüpü satışı, yangın tüpü dolumu, yangın dolabı satışı, yangın dolabı montajı, yangın kapısı satışı, otomatik davlumbaz söndürme sistemi, temiz gazlı yangın söndürme cihazları, sulu söndürme sistemleri montajı, otomatik pano söndürme, 6 kg lık yangın söndürme cihazı, 12 kg lık yangın söndürme cihazı, korbondioksitli yangın söndürme cihazları, yangın eğitim ve takbikatı, yangın ihbar ve algılama sistemleri, duman dedöktörü, aktif paratoner sistemi kurulumu, oto kurtarma, 7/24 yol yardım, oto çekici, alo yol yardım, kaza yardım, arıza yardım, 7/24 oto çekici ve yol yardım olarak Afyonkarahisar Merkez de hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.
Hizmet anlayışımız içerisinde, müşteri odaklı çalışma prensibine yer vermekte ve bünyemizde yer alan çalışma arkadaşlarımızın da eğitimlerinin yeterli seviyede olmasına dikkat etmekteyiz. Sektörde lider ve deneyimli olma avantajı ile hizmet sunan firmamız, kalıcı olarak uzun yıllar kaliteli ve güvenli hizmetleri sürdürme amacındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR