• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Agop Et Lokantası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aladdin Akbaş

Edirne’nin Havsa ilçesinde hizmet veren Agop Et Lokantası olarak bizler lezzetli ve sağlıklı yiyecekleri bir arada bulabileceğiniz ferah alanlarda sizlere keyifli vakitler geçirme olanağı sunuyoruz. Hem Türk hem de Dünya mutfağından esinlenilmiş olan farklı lezzetleri bir arada bulabileceğiniz menülerimizle uzun yıllardan beri faaliyet gösterdiğimiz Havsa’da benzersiz bir restoran olarak sizlere ulaşıyoruz. Bu sayede Edirne restaurant sektörünün önde gelen firmalarından biri olan bizler tüm ürünlerimizin alımında ve hazırlanmasında göstermiş olduğumuz hizmetlerin karşılığını alıyoruz.

Sebzelerin en tazesini seçerek sofralarınıza kadar getiren bizler et ürünlerinin tamamında da hem lezzet hem de hijyen koşullarını bir arada karşılayabilecek ürünlere yer veriyoruz. Kendimizin kullanmayacağı hiçbir ürünü sizlerin sofralarına getirmezken et yemekleri ile birlikte tüketilmesi gereken yiyecekleri de en lezzetli haliyle sizlere şık sunumlarla servis edebiliyoruz. Yıllardan beri restorancılık yapan geniş bir kadronun hizmetlerini alabileceğiniz firmamızda servis personelimizin deneyimli olmasıyla da hızlı şekilde sorunsuz hizmet alma kolaylığını da deneyimlemenizi sağlıyoruz.

Et yemeklerini yemek için herhangi bir restorana gitmek yerine et lokantasına gitmeyi tercih eden zevk sahibi ve damak tadına düşkün siz müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilecek bir çalışmayı ortaya koyabiliyoruz. Menü çeşitliliğimiz sayesinde farklı et yemeklerini yemek isteyenlerin bir arada ferah salonlarımızda vakit geçirmesini sağlarken kaliteden taviz vermeden faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Her zaman aynı gün hazırlanan yiyeceklerle en taze ve doğal lezzetleri de sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR