• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahavi Cafe Bistro

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fuat Kurt

Her gün daha çok müşterimize kaliteli hizmetlerimizle ev sahipliği yapmak için Eskişehir restaurant sektöründe çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Firmamız bugün sevilerek tercih ediliyorsa vermiş olduğumuz kusursuz hizmetler ve kaliteli lezzetler sayesindedir. Bugüne kadar başarıyla gelen firmamız, bugünden sonra da aynı özen ve dikkatle başarısını koruyacak ve sektörün önde gelen ismi olmaya devam edecektir. Odunpazarı'nda sizlere hizmet veren firmamız Ahavi Cafe Bistro, müşteri memnuniyetini korumak için müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Güzel bir gün için tabi ki güzel bir kahvaltının yeri büyüktür. Bu güzelliği sizlere en lezzetli haliyle sunan firmamız, isteğinize uygun kahvaltı tabağı çeşitleriyle ve serpme kahvaltıyla hizmet vermektedir. Çorba çeşitlerimiz, et ve balık çeşitlerimiz, mantı, gözleme, patates kızartması, hamburger, pizza, tatlı çeşitleri, pasta çeşitleri, kurabiye çeşitleri, sıcak ve soğuk içecek çeşitleri, gazlı ve gazsız içecek çeşitleri ile sizlere hizmette sınır tanımıyor. Değer verdiğimiz müşterilerimiz için özel günlerde de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Romantik yemek organizasyonu, davetler ve kutlamalar için de çalışmalarımız bulunmaktadır. Şehrimizde en iyi hizmeti vermekten ve bu hizmetle sizleri memnun etmekten mutluluk duyuyoruz.

Sizlerin istekleri doğrultusunda ve sektörde gerçekleşen yeniliklerle kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak için güler yüzlü, samimi, dürüst, güvenilir, işini severek ve ilgiyle yapan, işine ve çevresine saygısını koruyan ekip arkadaşlarımızla uyum içerisinde iş disiplinini ön planda tutarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR