• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ahenk Cafe & Restorant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eşref Koyu - Aytekin Koyu

Restoran sektöründe uzun yıllar hizmet veren ve halen de vermekte olan markamız, kurulduğu günden bu yana değerlerinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini hep ön planda tutarak çalışmaktadır. Markamızın hizmet verdiği İzmir bölgesinde en çok tercih edilen geleneksel lezzetlerden biri olmasının altında yatan en önemli unsurlardan biri de budur. Faaliyetlerimizde güler yüzlü hizmet sunmayı hedeflemekte olup aynı zamanda sektördeki yeni gelişmeleri de takip ederek her zaman daha iyiyi daha kaliteliyi ve daha uygunu sunmaya çalışmaktayız. Bu sayede de sektörde adından en çok bahsettiren sayılı firmalar arasında yer almaktayız.

Geçmişten gelen koruyuculuk ile geleneksel lezzetlerimize sahip çıkarak insan ihtiyaçlarını en iyi ölçüde karşılamak amacı ile her geçen gün hizmet kalitesini arttıran Ahenk Cafe & Restorant olarak içinde bulunduğumuz İzmir restaurant sektöründe kalitenin peşindeyiz. Bizi tercih eden müşterilerimizin bizden memnun ayrılmasını hedeflemekte olup bunun için gerek çalışanlarımız gerek şeflerimiz ve aşçı personelimiz ile sektörün en iyisi olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Uzun süredir içerisinde bulunduğumuz sektöre her geçen gün değer katarak hizmetimizi ve hizmet alanımızı daha kaliteli ve daha geniş bir alana yaymaktayız. Firmamız vizyonları arasında da yer alan bu ilke kaliteden ödün vermeden gelecekte daha fazla kişiye ve kitleye hitap etmeyi gerektirmektedir. Bu sebeple yerelde ve bölgede gerçekleşen gelişmeleri yakından izleyerek hizmetimize uyarlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR